×

Meghan i Harry założyli wspólne konto na Instagramie. Pojawiły się już pierwsze zdjęcia

Meghan Markle i książę Harry tworzą parę, która jest dzisiaj znana na całym świecie. Mimo statusu i ogromnej popularności oboje nie mieli wspólnego, oficjalnego konta na Instagramie, który, jakby nie patrzeć, jest w dzisiejszych czasach jednym z wiodących portali społecznościowych. Aż do teraz…

Nowy profil książęcej pary błyskawicznie zdobył ogromną popularność

Póki co Meghan i Harry opublikowali na swoim wspólnym koncie o nazwie „sussexroyal” zaledwie jeden post, do którego załączyli kilka zdjęć. Zdjęć, które wcześniej były widziane już w sieci. Nie stanęło to jednak na przeszkodzie do tego, aby profil błyskawicznie zdobył ogromną popularność – w ciągu zaledwie kilkunastu godzin od powstania zaczęło go obserwować blisko 830 tys. osób, a liczba ta wciąż rośnie. Na chwilę obecną jest to już… 2,5 miliona obserwujących!

Zdjęcie profilowe i pierwszy wpis

Na zdjęciu profilowym książęcej pary możemy zobaczyć grafikę z granatowym tłem i nawarstwiającymi się inicjałami zwieńczonymi koroną. Konto rodem z królewskiego dworu dopełnia pierwszy wpis, który zamieściła książęca para.

Witajcie na naszym oficjalnym profilu na Instagramie. Nie możemy się doczekać, aż zaczniemy dzielić się tutaj pracą, która nas inspiruje, wspieranymi przez nas ideami i ważnymi ogłoszeniami – czytamy

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal)

Wcześniej zdjęcia Meghan i Harry’ego można było oglądać na profilach Kensington Palace

Teraz wszystko wskazuje na to, że w końcu to się zmieni. Pytanie tylko, czy Meghan i Harry będą publikować na swoim prywatnym profilu także te bardziej prywatne zdjęcia? Kto wie, być może to właśnie tam po raz pierwszy zobaczymy zdjęcie maleństwa pary? Czekamy na nie z niecierpliwością!

Może Cię zainteresować