×

Bukmacherzy typują imię dla dziecka Meghan. Jedno z nich zasługuje na szczególną uwagę

Choć już za kilka tygodni książę Harry i księżna Meghan powitają na świecie swojego pierwszego potomka, para wciąż nie ujawniła, jakiej płci będzie dziecko. Nie zmienia to jednak faktu, że bukmacherzy już obstawiają, jakie imię będzie miało kolejne royal baby. Które typy są najwyżej notowane?

Bukmacherzy są niemal pewni, jak będzie miało na imię dziecko książęcej pary

Mimo że poród jest zapowiadany na wiosnę 2019 roku, spekulacje na temat imienia, jakie rodzice nadadzą kolejnemu royal baby pojawiły się już jakiś czas temu. Brytyjscy bukmacherzy i eksperci od zwyczajów rodziny królewskiej ustalili już, że jeśli na świat przyjdzie dziewczynka, książęca para da jej prawdopodobnie na imię Diana. Zdaniem specjalistów prawdopodobieństwo to wynosi aż 10/1. Taka kolej rzeczy miałaby być oczywiście hołdem dla zmarłej mamy księcia Harry’ego, księżnej Diany, która odeszła w skutek wypadku samochodowego w Paryżu.

Brane są również pod uwagę inne imiona

Eksperci pozwolili sobie ustalić również kilka innych imion (zarówno męskich jak i żeńskich), które mogą znajdować się w kręgu zainteresowań księcia i księżnej. W przypadku dziewczynek faworytami są takie imiona, jak Alicja (12/1), Victoria (14/1) i Alexandra (16/1). Z kolei za najbardziej prawdopodobne imię dla męskiego potomka uznane zostało Arthur (12/1). W notowaniach pojawia się również Edward (16/1) oraz James (16/1).

Zakłady na royal baby nigdy nie były bardziej popularne niż w przypadku narodzin dziecka księcia Harry’ego i Meghan – powiedział Rupert Hill z William Hill

Gdybyście mieli wziąć udział w zakładach, na jakie imiona byście postawili?

Może Cię zainteresować

zamknij