×

Ślub z księciem Harrym zabrał Meghan nie tylko możliwość publicznego wypowiadania swojego zdania czy nawet decydowania o sobie samej. Wpłynął także na jej relacje z niektórymi członkami rodziny. Odkąd na jaw wyszło, że wkrótce zostanie księżną, ojciec Meg, jej brat czy siostra ciągle udzielają kolejnych wywiadów, które stawiają księżną Sussex w niekorzystnym świetle.

Ciągłe wywiady rodziny Meghan

Chyba wszyscy powoli zaczynają się przyzwyczajać do tego, że w mediach krąży pełno niezbyt przychylnych wypowiedzi członków rodziny Meghan na jej temat. Wiadomo, że mimo upływającego czasu, takie zachowanie bardzo nie podoba się członkom rodziny królewskiej oraz brytyjskiemu dworowi… Nic w tym dziwnego.

To nie wszystko

Okazało się nawet, że w sprawie Thomasa Merkle interweniował już nawet sam Harry. Gdy na światło dzienne wyszedł fakt, że Thomas Markle współpracował z paparazzi, książę Sussex nie wytrzymał i postanowił upomnieć swojego teścia. Teraz o całej sytuacji w najnowszym wywiadzie opowiedział ojciec Meghan. Książę miał do niego zadzwonić i po krótkiej rozmowie wykrzyczeć do słuchawki:

Gdybyś mnie posłuchał, to by się nigdy nie wydarzyło

„Lepiej byłoby, gdybym umarł”

Po krótkim przedstawieniu swojej wersji wydarzeń Thomas Markle tradycyjnie uderzył w tematykę własnej śmierci i dodał:

Może byłoby dla was lepiej, gdybym umarł. Moglibyście udawać, że jesteście smutni

Starszy mężczyzna po raz kolejny zapewnił także o swojej ogromnej miłości do córki i podkreślił, że kocha ją nad życie. Wielu osobom wydaje się jednak, że nie do końca tak jest…

Polecane

Może Cię zainteresować