×

Angela Merkel ma poważne problemy ze zdrowiem? Najnowsze nagranie na to wskazuje

Problemy zdrowotne Angeli Merkel zostały zarejestrowane przez kamery. Wszystko rozegrało się podczas czwartkowej konferencji kanclerz z prezydentem Niemiec. Sytuacja jest niepokojąca, ponieważ to kolejny taki incydent.

Problemy zdrowotne Angeli Merkel na czwartkowej konferencji

Angela Merkel uczestniczyła w konferencji z prezydentem RFN Frankiem Walterem Steinmeierem. Oboje żegnali odchodzącą minister sprawiedliwości, która została wybrana do Parlamentu Europejskiego. Ale to nie na pożegnaniu Katriny Barley skupiają się media.

Podczas transmisji ze spotkania, można było zauważyć, że pani kanclerz ma niepokojące drgawki. Próbowała opanować i zamaskować drżenie, ale mimo to było bardzo wyraźne. Drgawki nie ustępowały co najmniej przez minutę.

To nie była pierwsza niedyspozycja kanclerz Niemiec

To drugi taki incydent w ciągu ostatnich kilku dni. 18 czerwca Angela Merkel witała w kraju nowego prezydenta Ukrainy. Dostała podobnego ataku podczas odgrywania hymnów państwowych obu państw. Po incydencie zniknęła na godzinę w gmachu budynku. Gdy ponownie wyszła do mediów, objawy już ustąpiły. Wtedy kanclerz tłumaczyła, że wszystko było spowodowane odwodnieniem, a objawy ustąpiły po wypiciu wody.

Problemy zdrowotne Angeli Merkel niepokoją całą Europę

Sytuacja jest bardzo niepokojąca, ponieważ Angela Merkel jest jednym z najistotniejszym polityków na arenie międzynarodowej. Po czwartkowym incydencie Rzecznik kanclerz zapewnił, że Merkle czuje się dobrze i weźmie udział w dalszej części uroczystości. Drżenie Angeli Merkel tłumaczył wysokimi temperaturami. W Berlinie od kilku dni termometry wskazują więcej niż 30 st. C, a upał odpuści najwcześniej w sobotę.

Mamy nadzieję, że problemy ze zdrowiem Angeli Merkel to rzeczywiście kwestia wysokiej temperatury.

Może Cię zainteresować