×

O czym marzy osiemnastolatek? – prezent na 18 urodziny

Osiemnaste urodziny są bardzo symboliczną datą, ponieważ młody człowiek osiąga wtedy pełnoletniość.

Bycie dorosłym, to nie tylko przywileje, ale także i obowiązki, jednakże podczas osiemnastych urodzin solenizant powinien bawić się najlepiej, jak to tylko możliwe. Z tego powodu prezenty na osiemnastkę muszą być na tyle oryginalne, by wśród całego rozemocjonowania zapadły solenizantowi w pamięć na całe życie. Co jest najlepszym pomysłem na prezent dla osiemnastolatka?

Oryginalne prezenty na 18 urodziny, czyli jak zaskoczyć solenizanta

Osiemnastka jest niezwykłym czasem w życiu każdego młodego człowieka. Taka okazja nigdy więcej się nie powtarza, dlatego celebrowanie osiemnastych urodzin powinno być adekwatne do wyjątkowości tego wydarzenia. Z tego powodu osiemnastkowe prezenty powinny być nie tylko dane od serca, ale także robić niezapomniane wrażenie na solenizancie. Coraz częściej jako prezenty ofiarowuje się emocje i przeżycia zamiast przedmiotów. Oto kilka propozycji prezentów na nietypowe i wyjątkowe osiemnaste urodziny:

1. Jazda OFF ROAD 4×4 – każdy mężczyzna jest fanem motoryzacji, dlatego ekstremalna jazda terenowa samochodem z napędem 4×4, to idealny pomysł na niezapomniany prezent osiemnastkowy. Błoto, prędkość i ryk silnika są bardzo wyjątkowym pomysłem na upominek dla solenizanta.

2. Strzelanie na strzelnicy – huk wystrzału broni, zapach prochu i dym z lufy potrafią wzbudzić wielkie emocje, które pozostają w pamięci na długie czas. Wizyta na strzelnicy jest czymś, co z pewnością przydanie do gustu wszystkim osiemnastolatkom, którzy interesują się militariami i bronią palną.

3. Lot szybowcem – czy może być coś bardziej oryginalnego, niż urodzinowy przelot szybowcem? Z pewnością nie, ponieważ zapierające w piersiach widoki, prędkość i szybowanie w przestworzach są emocjami, które zostają na w pamięci na zawsze.

4. Gra w laserowy paintball – jest to doskonały pomysł na prezent z okazji osiemnastych urodzin, ponieważ może uczestniczyć w nim solenizant i jego goście. Laserowy paintball jest grą drużynową, która dostarcza masę emocji.

5. Jazda Lamborghini Gallardo – prędkość i ryk wyścigowego silnika potrafią przyspieszyć bicie serca. Przejażdżka takim ekskluzywnym samochodem z pewnością na długi czas zostanie w pamięć solenizanta, a emocje towarzyszące rajdowej jeździe będą długo buzowały w umyśle osiemnastolatka.

Prezent dla osiemnastolatka musi być oryginalny i nietypowy

Prezenty materialne przestały dziś zaskakiwać, dlatego wybierając upominek na osiemnaste urodziny, warto postawić na emocje i przeżycia, które zostaną z solenizantem na długo. Tak nietypowy i oryginalny prezent z pewnością sprawi osiemnastolatkowi wiele przyjemności, dlatego wybór atrakcji i doznań jest najlepszym pomysłem na osiemnastkowy prezent. W końcu osiemnastkę ma się tylko raz, dlatego prezent marzeń musi idealnie trafić w gusta solenizanta.

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Fotografie: Imgur (miniatura wpisu), Imgur, Pixabay

Może Cię zainteresować

zamknij