×

Przez lata ukrywała buzię pod warstwami makijażu. W końcu pokazała swoją prawdziwą twarz

Twórcza i ekscentryczna, młoda kobieta o imieniu Toshi jest utalentowaną fryzjerką i artystką, której umiejętności odzwierciedla przede wszystkim jej niekonwencjonalny wygląd.

Przez swoją osobę chciała zaprezentować światu niepowtarzalny styl malowania – jej buzia do złudzenia przypominała twarz… lalki! Dziewczyna za sprawą swojego niepowtarzalnego wizerunku zgromadziła rzesze fanów, wśród których znajdziemy sporo artystów. Niestety, jej styl bycia znalazł również swoje złe strony.

Toshi znacznie częściej niż doceniana, była traktowana niepoważnie i często stawała się obiektem drwin ze strony otoczenia.

prawdziwa-twarz

Amerykański kanał telewizyjny należący do spółki Discovery Communications, TLC, a dokładniej twórcy programu o nazwie „Love, Lust or Run” postanowili pomóc dziewczynie.

To dzięki nim Toshi usunęła niepotrzebnie przedłużone włosy, pozbyła się charakterystycznych ubrań i krzykliwego makijażu odkrywając w ten sposób swoje prawdziwe, naturalne piękno.

prawdziwa-twarz-2

Dziewczyna do tego stopnia była zapatrzona w swój nonszalancki makijaż, że obawiała się iż przestanie być postrzegana jako ktoś wyjątkowy, a przede wszystkim ktoś, kto jest dobry w tym co robi. Bała się pokazać ludziom bez make up’u, który nosiła przez lata!

Była wzruszona do tego stopnia, że po pozbyciu się makijażu rozpłakała się przed kamerami.

prawdziwa-twarz-3

Czy potrzebnie? Prawdopodobnie mało kto się spodziewał takiego finału, ale Toshi była naturalnie piękną dziewczyną! Ciężko uwierzyć, że przez lata nikomu nie pokazała się w takiej postaci…

prawdziwa-twarz-4

Może Cię zainteresować

zamknij