×

Paznokcie zdradzają wiele sekretów na Twój temat. Znajdź swój kształt i się o tym przekonaj

Słyszałam już wiele teorii odnośnie czynników, które zdradzają sekrety na temat naszej osobowości. Podobno kolor oczu, kształt nosa, a nawet długość włosów mówią wiele o naszym charakterze. I jak się okazuje to nie koniec.

Wiele na nasz temat mówią również nasze paznokcie, a mianowicie ich konkretny kształt. Zresztą sama się o tym przekonaj i sprawdź, co dziś dla Ciebie przygotowałam!

#1 Pionowe i długie

Jesteś kreatywną osobą, która ma bardzo bogatą wyobraźnię. Ponadto, masz romantyczną duszę. Uwielbiasz towarzystwo innych osób. Ludzie w Twojej obecności czują się komfortowo i swobodnie. Potrafisz dogadać się praktycznie z każdym. Jesteś również bardzo szczegółową osobą, dlatego też każdy detal jest dla Ciebie bardzo ważny. Gdy w coś się angażujesz, robisz to w 100%.

#2 Poziome i szerokie

Przede wszystkim jesteś bardzo uczuciową osobą, która chce dla innych jak najlepiej. Jednocześnie nie boisz się być brutalnie szczera, kiedy wymaga tego sytuacja. Uważasz, że prawda jest najlepszym rozwiązaniem w każdej sytuacji. Twoi znajomi bardzo cenią tę cechę i doskonale wiedzą, że w razie potrzeby zawsze im pomożesz. Dokładnie wiesz czego chcesz od życia i nie boisz się dążyć do celu. Łatwo wyprowadzić Cię z równowagi.

#3 Okrągłe

Nie próbujesz nikogo naśladować i gonić za czymś nieuchwytnym. Nie robisz nic na siłę, po prostu żyjesz w zgodzie z własną naturą. Jesteś spokojną i zrelaksowaną osobą, która jest zadowolona z tego jak wygląda jej codzienność. Nie udajesz nikogo innego. Lubisz podejmować racjonalne i logiczne decyzje, kontrolujesz również swoje emocje. I choć być może nie masz zbyt wielu znajomych, otaczają Cię prawdziwi przyjaciele, którzy są przy Tobie na dobre i złe.

#4 Kwadratowe

Jesteś odważną i wytrwałą osobą, która nie boi się ryzyka, dlatego też jesteś urodzonym liderem. Jeśli chodzi o sprawy służbowe, jest w Tobie dużo powagi i wszystko bierzesz na serio. Nie lubisz bałaganu i zamieszania. Szanujesz innych ludzi. Jednocześnie potrafisz rozpoznać intencje innych ludzi, dlatego nie łatwo Cię oszukać. Prywatnie, jesteś zabawną i towarzyską osobą, dla której bardzo ważna jest zarówno rodzina, jak i przyjaciele.

#5 Trójkątne

Ten kształt paznokci jest charakterystyczny dla geniuszy. Jesteś więc bardzo pomysłową i twórczą osobą, która jednocześnie dąży do perfekcji. Twoje pomysły są oryginalne i ponadprzeciętne, zawsze wyprzedzasz innych pod tym względem. W związku z tym, szybciej jesteś w stanie podejmować decyzje i osiągać swoje cele. Wiele osób postrzega Cię jako fascynującą zagadkę.

#6 Migdałowe

Jesteś miłą i uczciwą osobą. Lubisz kontakt z ludźmi, a dla swoich przyjaciół jesteś prawdziwą opoką. Niezależnie od okoliczności, zawsze oferujesz im swoją pomoc i wsparcie. Zawsze starasz się mówić prawdę, a jednocześnie potrafisz dodać otuchy osobie w potrzebie. Świetnie radzisz sobie z trudnymi sytuacjami i nie boisz się stawić czoła największym przeszkodom.

#7 W kształcie miecza

Jesteś ambitną i pracowitą osobą, która nie boi się wyzwań. Ciężko pracujesz, aby osiągnąć swoje cele. Jednocześnie jesteś indywidualistą, który potrafi przystosować się do danej sytuacji. Dla innych jesteś jedną wielką inspiracją. Doceniają i podziwiają Twoją pracowitość, uwielbiają również Twoje towarzystwo.

A jak to wygląda w Twoim przypadku? Znalazłaś opis, który pasuje do Ciebie? Jeśli tak, koniecznie daj mi o tym znać. Artykułem nie zapomnij podzielić się również ze swoimi bliskimi.

Może Cię zainteresować

zamknij