×

Deynn i Majewski planują powrót do Polski. Ale tego co zrobili, nie da się wymazać z pamięci

Choć wydawać by się mogło, że słuch o nich zaginął, nic bardziej mylnego. Marita Surma znana jako Deynn i Daniel Majewski to para polskich cebryto-sportowców, którzy zasłynęli w naszym kraju za pomocą szumu, jaki nieustannie wokół siebie robili. Często jednak nie sprowadzało się to do niczego dobrego. Było pełno wulgaryzmów, awantur, a nawet publicznych kłótni z rodziną, które przyczyniły się do tego, że para wyjechała z kraju. Wszystko wskazuje jednak na to, że już niedługo zobaczymy ich z powrotem.

Przypomnijmy jak to było

Kariera fit-pary posypała się, kiedy siostra Deynn pokazała światu jej prawdziwe oblicze. Z opublikowanych wiadomości jasno wynikało, że Marita i Daniel gardzą rodziną i są w stanie zrobić dosłownie wszystko w imię fejmu i jeszcze większych pieniędzy. Nie wzięli jednak pod uwagę najgorszego. Kiedy prawda ujrzała światło dzienne, „gwiazdkom” posypały się niemal wszystkie kontrakty, dzięki którym było ich stać na wystawne życie.

A post shared by MARITA SÜRMA MAJEWSKA (@deynn) on

Wyjechali do USA

W konsekwencji oboje nie mieli więc nic do stracenia i zdecydowali się na wyjazd do USA. Starają się tam udowodnić, że zmieniły się ich wartości, a przede wszystkim życie. Przez długi czas nie publikowali niczego w mediach społecznościowych, ale z czasem wrócili, zapewniając, że są teraz innymi ludźmi. Może taki wstrząs był im potrzebny?

News

W mediach pojawiła się informacja, jakoby Marita i Daniel planowali powrót do Polski. Informator Pudelka podzielił się swoim spostrzeżeniem na ten temat:

Będą udawać nawróconych, powiedzą że Stany ich zmieniły i liczą, że wszystko wróci do stanu sprzed skandali, czyli że kasa dalej będzie płynąć

A post shared by MARITA SÜRMA MAJEWSKA (@deynn) on

Czy odbudują sympatię ludzi?

Nie pozostaje nam więc nic innego, jak czekać, aż Majewski i Deynn już wkrótce obwieszczą wielki powrót. Pytanie tylko, czy po tym, co zrobili i jak się zachowywali, ludzie będą w stanie „pokochać ich” na nowo? Wydaje się, że część już to zrobiła, ale w oczach co niektórych, wiele stracili.

Może Cię zainteresować

zamknij