×

HBO zapowiedziało powrót serialu „Przyjaciele”. Tęskniliście za kultowymi bohaterami?

Emisja serialu „Przyjaciele” zakończyła się lata temu. Jednak najwięksi fani nadal wierzyli, że zobaczą jeszcze słynną paczkę z Central Perk na ekranie. I nie pomylili się! Jennifer Aniston i reszta aktorów potwierdzili, że wracają na ekrany.

HBO zapowiedział powrót serialu przyjaciele

Po miesiącach coraz bardziej żarliwych spekulacji zarówno HBO Max, jak i gwiazdy serialu „Przyjaciele” opublikowali gorącą wiadomość. Potwierdzili w piątek po południu, że serialowi „Przyjaciele” spotkają się kolejny raz na ekranie. Ogłoszono, że będzie to:

Wyjątkowy, na razie bez tytułu i scenariusza, dodatek specjalny

Kiedy będziemy mogli oglądać przyjaciół?

„Przyjaciele” na ekranach znajdą się już niedługo. Dodatek specjalny zostanie opublikowany w maju.

Jennifer Aniston opublikowała zdjęcie tagując wszystkie sześć gwiazd serialu na Twitterze, pisząc

To się dzieje …

oznaczając również HBO Max. Courtney Cox i reszta ekipy udostępnili ten sam post dokładnie w tym samym momencie.

Co zobaczymy w odcinku?

Według magazynu Variety, który podał wiadomości, każda gwiazda otrzyma około 2,5 miliona dolarów za udział w projekcie. Producenci wykonawczy serialu, Kevin Bright, Marta Kauffman i David Crane, powrócą do pracy przy legendarnej historii.

Każdy z sześciu głównych członków obsady również będzie producentem wykonawczym. Powodem debiutu w maju jest to, że rozpocznie się nadawanie kanału HBO Max. Ta nowa usługa przesyłania strumieniowego ma na celu zachęcenie nowych subskrybentów wiadomością o powrocie serialu na ich antenie.

Wiadomości wyjaśniają również, dlaczego Matthew Perry dołączył do Instagrama. Aktor założy go zaledwie tydzień temu z postem, który był oczywiście nawiązaniem do powrotu kultowych „Friends”. Matthew napisał w swoim pierwszym poście.

Tak się cieszę, że w końcu jestem na Instagramie. Zaczynamy!

„Przyjaciele” zniknęli z Netflixa

W 2019 roku serial pojawił się na serwisie Netflix i zniknął z niego pod koniec tego samego roku. Serialu nie będzie można oglądać na żadnej platformie do czasu kiedy pojawi się na HBO. Prawa do serialu straci również Comedy Central Polska.

 

Źródła: expressbydgoski.pl, www.marieclaire.com
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij