in , , ,

Na jaw wyszedł prawdziwy powód rozstania Meghan z pierwszym mężem. Niektórych zaszokował

Księżna Sussex jest osobą, o której media piszą bardzo często. Ma wielu fanów, którzy interesują się jej przeszłością. Zwłaszcza rozwodem z pierwszym mężem. Odkąd związała się z Księciem Harrym, często spekulowano, dlaczego rozstała się z Trevorem Engelsonem. A Wy? Jesteście ciekawi, jaki był prawdziwy powód rozstania Meghan z byłym mężem?

Prawdziwy powód rozstania Meghan z byłym mężem

Jak wszyscy doskonale wiecie, małżeństwo Meghan Markle z księciem Harrym nie jest jej pierwszym. Księżna Sussex była już żoną producenta filmowego Trevora Engelsona. Para pozostawała w związku przez siedem lat. Niestety, miłość ta nie przetrwała próby czasu. Meg i Trevor rozstali się. Plotki na temat przyczyny rozpadu ich związku były różne. Jedne mniej, inne bardziej kontrowersyjne. Teraz wychodzi na jaw, że powód był… całkiem prozaiczny.

powod-rozstania-meghan-z-bylym-mezemUdostępnij

Przeróżne plotki

Na temat rozpadu tego małżeństwa powstało wiele plotek. Niektóre z nich brzmiały wręcz absurdalne. Mówiono na przykład, że Trevor kompletnie nie dbał o… higienę i właśnie to najbardziej przeszkadzało jego byłej już żonie. Co więcej, krążyły także pogłoski, że Meghan nawet nie poinformowała byłego męża o rozstaniu, a pierścionek zaręczynowy oraz obrączkę wysłała mu w… liście poleconym!

Na jaw wyszedł prawdziwy powód rozstania Meghan z pierwszym mężem. Niektórych zaszokowałUdostępnij

To jaki w końcu był prawdziwy powód rozstania Meghan z byłym mężem?

Prawda jest o wiele mniej skomplikowana, niż mogłoby się wydawać. Okazało się bowiem, że w niedługim czasie po ślubie Meghan dostała rolę w serialu „Suits”, z kolei Trevor pracował w Los Angeles. Właśnie dlatego przyczyną rozwodu była po prostu odległość. Na szczęście obydwoje znaleźli swoje drugie połówki. Trevor także wziął niedawno ślub.

No któż by się spodziewał… 😁😅

Źródło: kozaczek.pl, viva.pl | Fotografie: instagram.com, instagram.com, instagram.com