×

Na jaw wyszedł prawdziwy powód rozstania Meghan z pierwszym mężem. Niektórych zaszokował

Księżna Sussex jest osobą, o której media piszą bardzo często. Ma wielu fanów, którzy interesują się jej przeszłością. Zwłaszcza rozwodem z pierwszym mężem. Odkąd związała się z Księciem Harrym, często spekulowano, dlaczego rozstała się z Trevorem Engelsonem. A Wy? Jesteście ciekawi, jaki był prawdziwy powód rozstania Meghan z byłym mężem?

Prawdziwy powód rozstania Meghan z byłym mężem

Jak wszyscy doskonale wiecie, małżeństwo Meghan Markle z księciem Harrym nie jest jej pierwszym. Księżna Sussex była już żoną producenta filmowego Trevora Engelsona. Para pozostawała w związku przez siedem lat. Niestety, miłość ta nie przetrwała próby czasu. Meg i Trevor rozstali się. Plotki na temat przyczyny rozpadu ich związku były różne. Jedne mniej, inne bardziej kontrowersyjne. Teraz wychodzi na jaw, że powód był… całkiem prozaiczny.

powod-rozstania-meghan-z-bylym-mezem

Przeróżne plotki

Na temat rozpadu tego małżeństwa powstało wiele plotek. Niektóre z nich brzmiały wręcz absurdalne. Mówiono na przykład, że Trevor kompletnie nie dbał o… higienę i właśnie to najbardziej przeszkadzało jego byłej już żonie. Co więcej, krążyły także pogłoski, że Meghan nawet nie poinformowała byłego męża o rozstaniu, a pierścionek zaręczynowy oraz obrączkę wysłała mu w… liście poleconym!

To jaki w końcu był prawdziwy powód rozstania Meghan z byłym mężem?

Prawda jest o wiele mniej skomplikowana, niż mogłoby się wydawać. Okazało się bowiem, że w niedługim czasie po ślubie Meghan dostała rolę w serialu „Suits”, z kolei Trevor pracował w Los Angeles. Właśnie dlatego przyczyną rozwodu była po prostu odległość. Na szczęście obydwoje znaleźli swoje drugie połówki. Trevor także wziął niedawno ślub.

No któż by się spodziewał… ??

Polecane

Może Cię zainteresować