×

Powiedziała partnerowi, że jest w ciąży. Nie spodziewała się, że tak zareaguje

Powiedziała partnerowi, że jest w ciąży. Kobieta sądziła, że jej ukochany bardzo się ucieszy z tego, że wkrótce zostanie ojcem. Tymczasem jego reakcja ogromnie ją zaskoczyła. Dlaczego w tak dziwny sposób przyjął informację o ciąży?

Emocjonalna scena

Moment, w którym przyszli rodzice dowiadują się o ciąży zapada w pamięć na całe życie. Z pewnością Nikki Vianna oraz jej chłopak również nigdy nie zapomną tego wyjątkowego dnia. Amerykańska TikTokerka postanowiła podzielić się z internautami relacją z przekazania swojemu ukochanemu wspaniałej nowiny. Dziewczyna ukryła telefon w pokoju i nagrała reakcję swojego partnera na wiadomość o ciąży.

W nagraniu udostępnionym w sieci można zobaczyć jak para razem wchodzi do domu. Na pierwszym planie widoczne są kolorowe balony, dowiązane do stołu. Na blacie leżą ciążowe zdjęcia USG. Chłopakowi od razu rzucają się w oczy dekoracje. Pyta partnerkę, czy to prawda. Sprawia wrażenie, jakby nie wierzył w to, co się dzieje. Kilka razy prosi ją, aby nie robiła sobie z niego takich żartów. Nikki zapewnia go, że to prawda. Na dowód pokazuje nawet pozytywny wynik testu ciążowego.

Przysięgam, że to prawda.

Podekscytowany mężczyzna przykuca na ziemi i chowa głowę w dłoniach. W pierwszej chwili trudno jest wywnioskować czy wiadomość o ciąży tak mocno go przeraziła, czy też jest szczęśliwy. Zaniepokojona Nikki martwi się o swojego partnera i siada przy nim, próbując ustalić, co się dzieje.

@nikkiviannaWhen I suprised my boyfriend with the Big News! ##pregnancyannouncement ##pregnant ##baby2021♬ Bella’s Lullaby – Michele Garruti

 

View this post on Instagram

 

Post udostępniony przez Nikki Vianna (@nikkivianna)

Powiedziała partnerowi, że jest w ciąży

Dopiero po upływie paru sekund mężczyzna dochodzi do siebie i tłumaczy swoją reakcję. Okazuje się, że wspaniała informacja wywarła na nim wielkie wrażenie. Partner Nikki tłumaczy, że sam nigdy nie miał rodziny.

Nigdy nie miałem rodziny.

TikTokerka pociesza ukochanego i zapewnia, że ona jest teraz jego rodziną.

Ja jestem Twoją rodziną.

Poruszające nagranie w przeciągu zaledwie kilkunastu dni doczekało się ponad 22 mln odsłon. Internauci zgodnie przyznali, że szczera reakcja chłopaka bardzo ich wzruszyła. Jeden z komentujących stwierdził:

„Nigdy nie miałem rodziny”. To zdanie naprawdę mnie poruszyło. Sam też kiedyś byłem w takiej sytuacji, ale teraz mam swoją rodzinę. Gratulacje.

Ktoś inny napisał przewrotnie:

Ktoś znowu zostawił otwarte okno. Piasek musiał wpaść mi do oka.

Dziecko pary jest już na świecie. Niedawno influencerka opublikowała wideo z operacji cesarskiego cięcia.

 

View this post on Instagram

 

Post udostępniony przez Nikki Vianna (@nikkivianna)

 

View this post on Instagram

 

Post udostępniony przez Nikki Vianna (@nikkivianna)

Fotografie: TikTok (miniatura wpisu), TikTok, Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij