×

Polka jest niezwykle podobna do znanej aktorki. „Byłem pewien, że to Angelina Jolie!”

Klaudia Danch cieszy się coraz większą popularnością, a wszystko przez to, że niektórzy twierdzą, że przypomina znaną amerykańską aktorkę. Według wielu osób to polska Angelina Jolie. Czy mają rację? Specjalnie dla was zebraliśmy kilka zdjęć żony piłkarza Arki Gdynia.

Klaudia Danch – polska Angelina Jolie

Angelina Jolie ma już 44 lata, ale wiek nie zmienia tego, że nadal jest uważana za jedną z najpiękniejszych osób na świecie. Wiele dziewczyn chciałoby wyglądać tak jak ona. Niektóre nawet do tego stopnia, że tylko z tego powodu decydują się na operacje plastyczne.

Nie jesteśmy w stanie stwierdzić, czy Klaudia Danch marzy o wyglądzie Angeliny Jolie, ale nie da się ukryć, że jest bardzo podobna do aktorki. Do tego stopnia, że wiele osób zna ją nie z imienia, a jako „polską Larę Croft”. Chodzi oczywiście o postać, w którą w dwóch filmach wcielała się Angelina Jolie.

via GIPHY

Polska Angelina Jolie trenowała piłkę nożną

29-latka jest żoną Adama Dancha, byłego reprezentanta Polski, a obecnie piłkarza Arka Gdynia. Sama Klaudia pochodzi ze Śląska i pracuje jako fotomodelka. Para wspólnie wychowuje ich syna, Dawida. Jednak z piłką nożną 29-latkę łączy nie tylko mąż.

Od najmłodszych lat interesowała się tą dyscypliną i przez blisko 10 lat sama uprawiała piłkę nożną w jednym z katowickich klubów. Pasję do piłki odziedziczyła po tacie, który był zawodnikiem Szombierk Bytom.

Klaudia Danch cieszy się ogromną popularnością na Instagramie. Jej profil obserwuje aż 150 tys. osób. Co ciekawe w mediach społecznościowych Klaudia Danch występuje właśnie jako Lady Croft. Jej fani są zdania, że coraz bardziej przypomina sławną aktorkę i można je ze sobą pomylić:

O matko. Zanim kliknąłem zdjęcie byłem pewien, że to Angelina ?

Widzę, że coraz bardziej przypominasz Larę Croft ze starych filmów. Powinni obsadzić cię w tej roli!

Zupełnie jak Angelina Jolie w polskiej wersji albo nawet lepiej ❤️ ogień! ?

Ale nie musicie wierzyć jej fanom na słowo – sprawdźcie sami!

#1

#2

#3

#4

#5

#6

#7

#8

#9

#10

#11

#12

Myślicie, że rzeczywiście wygląda jak polska Angelina Jolie?

Może Cię zainteresować

zamknij