×

Michael Jackson ma sobowtóra. Internauci nie mogą wyjść z szoku!

Od śmieci Michaela Jacksona, niekwestionowanego króla muzyki pop, minęło już kilkanaście lat. Ale prawdziwi fani nigdy nie zapomną o swoim idolu. Co ciekawe, Michael Jackson ma sobowtóra, który od niemal 30 lat naśladuje uwielbianego artystę. Fani twierdzą, że i bez scenicznego makijażu jest do niego łudząco podobny.

Michael Jackson ma sobowtóra

Artystów takich jak Michael Jackson można nazwać nieśmiertelnymi. Chociaż piosenkarz zmarł w 2009 roku, pamięć o nim nie przemija. Jackson pozostawił po sobie niezwykły muzyczny dorobek. Drugiego takiego artysty po prostu nie ma. Michale Jackson od lat jest inspiracją dla wielu muzyków, tancerzy, ale i aktorów.

Michael Jackson

Fanom ciężko się pogodzić z tym, że już nigdy nie będą mogli uczestniczyć w koncercie Michaela Jacksona. Ale jest pewien mężczyzna, który dba o to, by król muzyki pop pozostał wiecznie żywy. Hiszpan Gustavo Hernandez Santana zaczął naśladować Jacksona, gdy miał 17 lat.

Zaczęło się niewinnie – od przebrania w czasie karnawału. Potem naśladowanie Michaela Jacksona stało się dla Santany sposobem na życie. W 1997 roku międzynarodowa firma Sony skontaktowała się z artystą w celu promocji albumu Blood on the Dance Floor: HIStory in the Mix.

Gustavo Hernandez Santana skompletował garderobę tak, by wszystkie stroje łudząco przypominały te, w których pokazywał się Michael Jackson. Ale zadbał nie tylko o ubiór. Santana przemyślał każdy detal. Chociaż na przestrzeni lat wielu mężczyzn próbowało się przebierać za Jacksona, to Gustavo, zdaniem fanów, zasłużył na miano „najlepszego klona”. Dziś mężczyzna koncertuje w Niemczech, Portugalii, Holandii, Szwecji czy rodzinnej Hiszpanii.

@gusjackson #yolovivo #makeup #michaeljackson #edsheeran #bet #kingofpop #fanss #jackson #euro #janetjackson #paris #parisjackson #prince #clone #tiktoker #FY ♬ Bad Habits – Ed Sheeran

Zawód: klon Jacksona

Makijaż, ubiór, fryzura – Hiszpan stara się dopracować każdy szczegół, by jak najbardziej upodobnić się do Michaela Jacksona. Ale internauci uważają, że wcale nie musi się mocno starać, bo i bez charakteryzacji bardzo przypomina króla popu. Od kilku dekad Gustavo zawodowo zajmuje się naśladowaniem Jacksona.

Nagranie, na którym Gustavo Hernandez zamienia się w Gusa Jacksona, zrobiło furorę na TikToku i szybko przekroczyło barierę ponad 5 milionów wyświetleń. W komentarzach pod wideo możemy przeczytać:

ej, podobny!

Kobiety robiąc makijaż zmieniają się w kogoś innego, to facet jak już robi to na całość

podobny nawet bez charakteryzacji

Michael Jackson wiecznie żywy

Widać aż takiego podobieństwo? Oceńcie sami:

@gusjackson

#michaeljackson #makeup #maquillaje #tutorial #tuto #kingofpop #mjfan #fypシ #trans

♬ Billie Jean – Michael Jackson

Fotografie: TikTok (miniatura wpisu), TikTok

Może Cię zainteresować