×

Nocna interwencja w domu Rafała Mroczka. Wybuchła afera o jego córeczkę

Policja u Rafała Mroczka. Aktor znany z roli Pawła w serialu „M jak Miłość” po rozstaniu z Joanną Skrzyszewską miał odebrać córkę byłej partnerce i zniknąć. Kiedy oboje odjechali, napisał do matki dziecka, że dziewczynka śpi dzisiaj z nim. Sprawa może trafić do sądu.

Reklama

Rozstanie i podział obowiązków

Rafał Mroczek i Joanna Skrzyszewska rozstali się po 13 latach związku. Prawdopodobnie wszystko rozeszłoby się po kościach, gdyby nie podział obowiązków, a przede wszystkim ustalenia dotyczące opieki nad ich 3-letnią córką Zosią. Dzisiaj mała dziewczynka jest powodem sporów, czego dowodem jest chociażby sytuacja, która miała miejsce w ostatnim czasie. Aktor miał bowiem zabrać córkę do siebie bez wiedzy i zgody jej mamy.

Instagram

Instagram

Policja u Rafała Mroczka

Do interwencji policji w domu Rafała Mroczka doszło w środę 25 września około godziny 23:00. Stało się to tuż po zgłoszeniu Joanny Skrzyszewskiej, która zawiadomiła, że aktor bez jej zgody zabrał Zosię, spakował połowę rzeczy i odjechał. Byłej narzeczonej napisał jedynie, że córka śpi dzisiaj z nim. Podobno to już niepierwszy przypadek, kiedy Mroczek złamał dotychczasowe ustalenia. Aktor już wcześniej miał odbierać dziewczynkę z przedszkola, nie informując o tym Joanny.

Reklama

Aktor nie krył zdziwienia

Podczas interwencji policji aktor przyznał, że już od jakiegoś czasu nie jest w związku z Joanną Skrzyszewską. Nie zmienia to jednak faktu, że chce dla swojego dziecka jak najlepiej, a tym samym pragnie mu zapewnić wszystko, czego potrzebuje. Nie ukrywał również zaskoczenia, że była narzeczona zawiadomiła o wszystkim policję.

Oświadczenie

Aktor w wywiadzie z portalem Pudelek.pl przedstawił wszystko ze swojego punktu widzenia. W krótkim komentarzu oznajmił, że obecność córki w jego życiu jest dla niego niezwykle istotna i „będzie walczył o każdą chwilę”.

Zrobię wszystko, co w mojej mocy, żeby być obecny w życiu mojej córki, żeby problemy dorosłych nie spadały na dziecko. Będę walczył o każdą chwilę z córką, nie ograniczając jednocześnie kontaktu drugiej stronie. Kocham córkę ponad wszystko i zrobię wszystko, żeby ojciec w jej życiu był tak samo ważny, jak matka. Interwencja była dla mnie sporym zaskoczeniem – mówił Mroczek

Nie ma najmniejszych wątpliwości, że Rafał Mroczek chce dla swojego dziecka jak najlepiej, a przede wszystkim pragnie spędzać z córeczką więcej czasu. Sęk w tym, że nie potrafi dojść do porozumienia ze swoją byłą partnerką, która wciąż nie zabrała głosu w całej sprawie.

Reklama

Może Cię zainteresować