in , ,

Poiła dziecko piwem. Chciała, żeby dziewczynka usnęła

Do sieci wyciekło niepokojące nagranie młodej kobiety, która poiła dziecko piwem. Z góry zaznaczamy, że nie jest to matka dziecka, a osoba, której dziewczynkę powierzono pod opiekę. Rodzicielka umieściła nagranie w internecie, aby zawstydzić opiekunkę.

Poiła dziecko piwem. Film, który zdenerwował internautów

Film, który za chwilę zobaczycie, został nagrany w Indonezji. Wzburzył on nie tylko mieszkańców tego kraju, ale i internautów na całym świecie. Nagranie rozpoczyna się w momencie, gdy młoda kobieta trzyma w dłoni puszkę piwa, a na kolanach maleńkie dziecko. Sam taki widok budzi swego rodzaju niepokój… Później jest jeszcze gorzej.

W jednej chwili kobieta daje się napić dziewczynce napoju alkoholowego. Później sama także je pije. Następnie wstaje, odkładając puszkę i wypuszczając maluszka z kolan. Wtedy dziecko samo podchodzi do piwa i ku jej uciesze zaczyna pić.

W tym momencie spoza kadru słychać czyjś głos: „Wy, młodzi, jesteście porąbani!”

Poiła dziecko piwemUdostępnij

Miała „usprawiedliwienie”

Co na to młoda kobieta? Ma swoje „usprawiedliwienie”. Tłumaczy, że dała dziecku piwo, aby w końcu usnęło. Kpiącym głosem dodała także, że wszyscy dają dzieciom mleko, a ona zamiast niego proponuje swoim podopiecznym piwo.

Gdy nagranie dotarło do matki dziewczynki, kobieta wściekła się. Postanowiła zemścić się na opiekunce i jednocześnie dać jej nauczkę. Umieściła nagranie w sieci. Niestety, nie mamy informacji, czy sprawa została zgłoszona na policję.

Źródło: coconuts.co, youtube.com, surabaya.tribunnews.com | Fotografie: youtube.com