×

Chłopak oświadcza się swojej ukochanej oraz jej siostrze, która cierpi na zespół Downa

Dwie siostry z Indiany przygotowują się na wyjątkowy dzień, który nadchodzi wielkimi krokami. Już jesienią jedna z nich zostanie żoną i nie może się doczekać, gdy będzie mogła wyjść za mąż za swojego ukochanego.

Ashley Schaus poznała swojego ukochanego w 2010 roku podczas pokazu samochodowego. Niedługo potem zostali parą.

Will, chłopak Ashley, wkrótce także poznał siostrę 23-latki, Hannah. Ashley nie wyobrażała sobie, że mogłaby spotykać się z kimś, kto nie akceptuje jej siostry. Dziewczyna żartuje, że są razem w jednym pakiecie.

„Hannah ma zespół Downa i cukrzycę. Opiekuję się nią i staram się chronić. Nie wyobrażam sobie, bym mogła spędzać czas z kimś, kto nie zaakceptowałby mojej siostry.” – mówi Ashley

Na szczęście Will traktował Hannah jak swoją młodsza siostrę. W końcu 8 marca chłopak postanowił się oświadczyć. Ashley jednak nie była jedyną wybranką, która otrzymała pierścionek.

Siostry łączą absolutnie wyjątkowe więzy. Nadal mają własne życie, ale spędzają ze sobą dużo czasu, a Hannah jest oczkiem w głowie Ashley.

„Zanim się zorientowałam, padł na jedno kolano i poprosił Hannah, by została jego najlepszą przyjaciółką. To było tak słodkie! Byłam szczęśliwa oglądając Hannah, której mina wyrażała radość. Poczuła się bardzo wyjątkowa.” – relacjonuje Ashley

Will i Ashley pobierają się 7 października w Indianie. Oczywiście Hannah stanie u ich boku, w końcu to również jej ceremonia!

Para pragnie, by Hannah była częścią ich życia. Chcą sprawić, by życie dziewczyny było radosne i nigdy nie czuła się wykluczona ze względu na swoją chorobę.

Historia z pewnością rozgrzewa serce, a gest Willa jest wspaniały. Życzymy szczęścia całej trójce!

Polecane

Może Cię zainteresować