×

Poddali 10-latka egzorcyzmom. Nie zważali na jego krzyki i cierpienie

Poddali 10-latka egzorcyzmom. Dziecko płakało i krzyczało z bólu. Dumni rodzice zamieścili film z torturowania syna w mediach społecznościowych. Niedługo później odwiedziły ich odpowiednie służby.

Czosnek i woda święcona

Do szokującego zdarzenia doszło we wsi Gosiewska w obwodzie wołgogradzkim w Rosji. Rodzice 10-letniego chłopca doszli do wniosku, że opętał go demon i postanowili wypędzić go chałupniczymi sposobami. Przy okazji pomyliły im się demony z wampirami, więc walczyli z „siłami nieczystymi” za pomocą zarówno święconej wody, jak i czosnku.

Po wszystkim dumnie zamieścili film, dokumentujący tortury, jakim poddali własne dziecko, w mediach społecznościowych.

Na nagraniu widać, jak wykręcają chłopcu ręce, przywiązują do wersalki, smarują wodą święcona i czosnkiem i wypowiadają słowa o wypędzaniu demona. Dziecko płacze i krzyczy z bólu, ale oni nie przestają…

Poddali 10-latka egzorcyzmom

Jak poinformowała rosyjska gazeta Izwiestija po chałupniczych egzorcyzmach rodzice zabrali syna do klasztoru, żeby zasięgnąć rady, czy nadal jest opętany i pokazali opatce nagranie. 

Opatka była wstrząśnięta. W rozmowie z agencją informacyjną RIA FAN skomentowała:

Jaki jest cel rodziców? Chodzi o to, żeby zobaczyć, jak dziecko cierpi i krzyczy z bólu?

Po publikacji filmu w mediach społecznościowych, do domu rodziców 10-latka wkroczyli pracownicy biura ds. opieki nad dziećmi i policja, a prokuratura wszczęła śledztwo.

Rodzice tłumaczą, że chcieli pokazać nagranie krewnym, a egzorcyzmy musieli przeprowadzić, ponieważ syn ponoć wpadał w szał na widok symboli religijnych, czego zresztą nie potwierdza ani opatka klasztoru, ani żaden z nauczycieli 10-latka.

Służby na razie postanowiły nie odbierać praw rodzicielskich, ale polecili całej rodzinie poddać się badaniom psychiatrycznym.

Źródła: www.fakt.pl, www.youtube.com
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), YouTube

Polecane

Może Cię zainteresować