×

Małgorzata Rozenek-Majdan w ciąży?! Odwołali kręcenie drugiego sezonu Iron Majdan

Program „Iron Majdan” święcił triumfy, a wszystko za sprawą temperamentnego charakteru zarówno Małgorzaty jak i Radosława. Mówi się, że to była najdroższa i najbardziej spektakularna produkcja TVN-u. Niestety mimo kasowego sukcesu, kręcenie kolejnych odcinków w drugim sezonie zostało wstrzymane.

Małgorzata Rozenek-Majdan w rozmowie z plejada.pl przyznała, że nagrywanie programu jest uzależnione od sytuacji rodzinnej pary

Nie trzeba było długo czekać, aż w sieci pojawiły się plotki. Komentujący nie mają wątpliwości, że musi chodzić o ciążę.

Program to wyczerpujące podróże i często brak dostępu do wody, wygodnego łóżka. To chyba jasne, że Perfekcyjna jest w ciąży!

Pachnie mi tutaj ciążą!

Czy już mamy gratulować?

Ten program jest dosyć uzależniony od naszej sytuacji osobistej, która jest dla nas teraz najważniejsza i w zależności od tego będziemy planować różne nasze zajętości – to słowa Małgosi

Nic pewnego

Rozenek-Majdan na pytanie wprost, czy chodzi o ciążę, powiedziała, że nigdy nie ukrywała, że jest to dla niej i męża priorytet i oboje tego pragną. Tak w dość enigmatyczny sposób udzieliła odpowiedzi, uśmiechając się delikatnie pod nosem.

Nie dałam konkretnej odpowiedzi, nie zaprzeczając, ani nie potwierdzając

Czy możemy już gratulować?

Może Cię zainteresować

zamknij