×

Mężczyzna krzywdził 7-letnią pasierbicę. Kiedy dowiedziała się o tym jego żona, chciała dać mu nauczkę

Nawet w więzieniach krzywdzenie dzieci jest uważane za najgorsze przestępstwo, dlatego podczas odsiadki życie osoby skazanej za taki czyn jest zagrożone.

Mając na uwadze powyższe zakładam, że ktoś, kto krzywdził dzieci wolałby stanąć twarzą w twarz z setką wściekłych więźniów niż matką skrzywdzonego dziecka. Vincent Phillips doświadczył tego osobiście – 40-letnia żona mężczyzny, Tatanysha Hedman, pozostawiła go w płomieniach, kiedy dowiedziała się, że molestował jej 7-letnią córkę!

Zamiast od razu zgłosić sprawę na policję, wściekła matka sama wymierzyła sprawiedliwość. Człowiek, który miał być przykładnym i oddanym mężem oraz ojcem, sprawił, że dziewczynka może mieć problemy z mężczyznami do końca życia.

By nie wzbudzać podejrzeń, kobieta odkrywając prawdę, zachowała zimną krew i poczekała, aż szczęśliwy mężczyzna położy się spać. Według doniesień policji, 40-latka oblała ciało mężczyzny benzyną i je podpaliła. Jej córka jest biologicznym dzieckiem poprzedniego partnera. Z przyszłym mężem związała się, ponieważ obiecał jej zaopiekować się dzieckiem, czego nie zrobiłoby wielu mężczyzn.

Tatanysha została aresztowana, a to co zrobiła, zakwalifikowano jako przestępstwo w afekcie.

Phillips trafił do szpitala z poważnymi oparzeniami. Dopadła go również ręka sprawiedliwości. Mężczyzna został aresztowany i oskarżony o molestowanie dzieci pierwszego stopnia.

Po aresztowaniu, Tatanysha otwarcie przyznała się do tego, co zrobiła. Ponadto, poinformowała policję, że początkowo chciała zastrzelić męża, ale ostatecznie zdecydowała, że byłoby to zbyt proste.

Szokująca historia przyciąga uwagę mediów i serwisów informacyjnych – wielu użytkowników uważa, że kobieta postąpiła słusznie. Co więcej, powstała nawet strona internetowa, gdzie zbierane są środki na kaucję ($ 500.000).

A Ty co sądzisz o czynie Tatanyshy?

Może Cię zainteresować

zamknij