×

Ewa Farna sama zdradziła płeć dziecka. Po raz kolejny zaskoczyła fanów

Ewa Farna nie przestaje nas zaskakiwać, a wszystko przez ukrywaną przed opinią publiczną ciążę. W końcu po kilku miesiącach domysłów i spekulacji na temat jej wagi, piosenkarka sama zdecydowała się wyznać, co aktualnie dzieje się w jej życiu. W sieci opublikowała przepiękną piosenkę ze słowami jej męża, w której to opowiadają o swojej miłości. Teledysk składa się z przepięknych zdjęć z ich całego życia. Na samym końcu widzimy Ewę, trzymającą się za ciążowy brzuszek!

Od razu posypały się gratulacje. Wszyscy cieszyli się z błogosławionego stanu gwiazdy

Ta piosenka właściwie nigdy nie miała być „opublikowana”.Powstała ponad półtora roku temu jako opowieść naszej historii tylko dla uszu i oczu gości na naszym weselu. Byliśmy pewni, że jest za bardzo prywatna by ją przedstawić szerokiej publiczności, ponieważ należymy raczej do osób, którzy cenią i chronią swoja prywatność

Dziś Ewa Farna zaskakuje ponownie. Zdradziła, jakiej płci jest maluszek, którego nosi pod sercem

Dziekujemy z całego serca za wszystkie gratulacje! Jestem szczęśliwa, że mogliśmy się nacieszyć tą świadomością sami przez parę miesięcy, a potem podzielić się z wami poprzez utwór, jak na piosenkarkę przystało. I ogromnie nam milo, ze się piosenka podoba. O, jak ja lubię niespodzianki?. W czasach kiedy się zaokrąglałam, czytałam jednocześnie z uśmiechem na twarzy artykuły, jak mocno schudłam, jak to zrobiłam, że przeszłam ogromną metamorfozę, drastycznie tracę na wadze, że się za siebie zabrałam, fani są zachwyceni moją figurą.

Jakie z tego wyciągnać wnioski, zostawiam na was.

Piszę o tym dlatego, że zacznie się prawdopodobnie okres spekulacji, zmyślonych „informacji”, domniemań i opinii na temat, co powinnam a czego nie powinnam robić.

Ważne i przede wszystkim – prawdziwe informacje powiem Wam zawsze tutaj, sama od siebie. Myślę, że już nieraz Was o tym przekonałam??. Aby wyprzedzić przynajmniej jedną falę spekulacji… spodziewam się syna??. (oczywiście o ile nie siedzi tam „cala mama” – babka z jajami? i bawi się pępowina

Takiej szybkiej informacji chyba nikt się nie spodziewał! Ewa pokazała, że ma do tego wszystkiego dystans i to się ceni. Brawo!

Jeszcze raz gratulujemy ?

Może Cię zainteresować

zamknij