Kategorie GwiazdyNewsyPolskaShowbiznes

Piotr Woźniak-Starak często pływał motorówką ze znajomymi. Chętnie używał jej także w nocy

Według najnowszych doniesień, to właśnie Piotr Woźniak-Starak jest poszukiwany na Mazurach w związku z wypadkiem na motorówce. Milioner bardzo często pływał nią na jeziorze Kisajno koło Giżycka. Nieraz zdarzało się, że wykorzystywał ją także w nocy. W sieci nie brakuje zdjęć i nagrań, pokazujących jak bawił się na Mazurach z żoną i przyjaciółmi.

Wypadek na jeziorze Kisajno

Pierwsze nieoficjalne informacje, że Piotr Woźniak-Starak jest poszukiwany na jeziorze Kisajno, pojawiły się wczoraj wieczorem. Na zbiorniku koło Giżycka około 4 w nocy z soboty na niedzielę z motorówki wypadła dwójka osób – 27-latka z Łodzi i 39-letni mieszkaniec Warszawy. Kobiecie udało się dopłynąć do brzegu, jednak mężczyzna nie miał tyle szczęścia. Dzisiaj rzecznik Prokuratury Okręgowej w Olsztynie potwierdził oficjalnie, że poszukiwanym od ponad doby mężczyzną jest mąż Agnieszki Woźniak-Starak (Szulim).

piotr woźniak-starak z agnieszką szulim
Twitter

Piotr Woźniak-Starak pływał na motorówce także w nocy

Wiele osób zastanawiało się, dlaczego milioner pływał motorówką w nocy. Jednak po przeglądnięciu Instagrama producenta filmowego okazuje się, że to nie był pierwszy taki przypadek. Na jego profilu jest dostępne nagranie sprzed roku, na którym widzimy, że płynie motorówką po jeziorze. Według opisu nagranie powstało w województwie warmińsko-mazurskim.

Na profilu w mediach społecznościowych męża Agnieszki Woźniak-Starak, można zaleźć również zdjęcie dokumentujące nocne pływanie na motorówce. Fotografia pochodzi sprzed roku i powstała w gminie Pisz.

piotr woźniak-starak płynący nocą na motorówce
Instagram

Piotr Woźniak-Starak na morówce ze znajomymi

Piotr Woźniak-Starak często pływał motorówką razem z przyjaciółmi. Na Instagramie możemy znaleźć zdjęcie z początku lipca bieżącego roku, na którym pozuje na motorówce, razem ze znajomymi. Wiele osób zwróciło już uwagę, że miliarder stoi za kierownicą, a w ręku najprawdopodobniej trzyma kieliszek.

piotr woźniak-starak na motorówce ze znajomymi
Instagram

Akcja poszukiwawcza na jeziorze Kisajno nadal trwa.