×

Piękna dziewczynka z Instagrama! Odziedziczyła nietypową urodę po mamie i tacie

Piękna dziewczynka z Instagrama, której mama jest Afrykanką, a tata Wietnamczykiem. Ma zaledwie 3 latka, a już mówią o niej na całym świecie. Wszystko właśnie ze względu na jej nadzwyczajną i wyróżniającą się urodę. W mediach społecznościowych obserwuje ją już 221 tysięcy osób.

Piękna dziewczynka z Instagrama

W mediach społecznościowych znajdziemy wiele zdjęć pięknych i uroczych maluchów. Niektóre z nich co jakiś czas wymieniają się tytułami tych „najpiękniejszych”. Mowa tu o takich dziecięcych pięknościach jak Thylane Blondeau, Kristinia Pimenowa czy Anastasia Knyazeva. Jedno jest pewne – wszystkie dzieci są piękne, ale niektóre z nich wyróżniają się ze względu na nietypową urodę. Do tego grona z pewnością należy 3-letnia Bailey.

Nietypowa uroda po rodzicach

Mama dziewczynki pochodzi z Afryki, a jej tata jest Wietnamczykiem. Takie połącznie sprawiło, że Bailey odznacza się naprawdę nietypowa urodą. Dziewczynka zaczęła zdobywać popularność już ponad rok temu, kiedy to w sieci pojawiły się jej pierwsze zdjęcia. Od tej pory zgromadziła już naprawdę pokaźne grono fanów. Jej instagramowy profil obserwuje już ponad 221 tysięcy osób. Wiele z nich jest zdania, że śliczna 3-latka zrobi światową karierę.

Dziewczynka jest nie tylko przepiękna, ale i wyjątkowo fotogeniczna. Jej ciemna skóra, mocna oprawa oczu i burza czarnych loczków sprawiają, że nie przestają zachwycać obserwatorów.

Źródła: www.instagram.com, www.o2.pl
Fotografie: www.instagram.com

Może Cię zainteresować

zamknij