×

62-latek twierdzi, że jest wnukiem Hitlera. Aby to udowodnić poddał się badaniu DNA

Hydraulik z Francji, Philippe Loret, twierdzi, że jest wnukiem Adolfa Hitlera. Trzeba przyznać, że jest do niego podobny: ma identyczne oczy, przenikliwe spojrzenie i bardzo podobny zarys ust. W celu potwierdzenia tych słów został poddany badaniu DNA.

Jestem wnukiem Hitlera. Ojciec powiedział mi o tym, gdy miałem 16 lat. Hitler jest częścią mojej rodziny.

NTV

Od tego się zaczęło

62-letni Loret jest pewien, że jego babcia, Charlotte Lobjoie, miała sekretny romans z Hitlerem, podczas gdy przebywał we Francji w 1916 roku. Kobieta miała 16 lat (Hitler 28), kiedy zaszła w ciążę i urodziła ojca Philippe, Jean-Marie. I choć niemiecki polityk nigdy nie uznawał go za swojego syna, w czasie trwania II wojny światowej matka jego dziecka niejednokrotnie dostawała od niego koperty pełne pieniędzy.

PA

W ostatnim czasie ujawniono dziennik brytyjskiego żołnierza, Leonarde Wiles, który pod datą 30 września 1944 roku zapisał:

Interesujący dzień. Odwiedziłem dom, w którym zatrzymał się kapral Hitler podczas ostatniej wojny, poznałem kobietę, która ma z nim dziecko, powiedziała nam, że ten syn walczy teraz we francuskim ruchu oporu z Niemcami

EAST2WEST NEWS

Badania DNA

W celu wykonania testu, Philippe udał się do Rosji, gdzie przechowywane są kawałki czaszki należące do Hitlera. Niektórzy jednak uważają, że nie należy ona do nazistowskiego przywódcy. Naukowcy z University of Coonecticut twierdzą, że fragmenty czaszki to pozostałości po kobiecie, która zmarła przed 40-stym rokiem życia. Więzów krwi Hitlera z Philippe’em nie potwierdziły jednak badania DNA.

Mężczyzna uważa, że zawsze są pewne wątpliwości. Chce mimo wszystko znaleźć odpowiedź na pytanie, kto jest jego dziadkiem. Czy mu się to uda? Czy faktycznie jest nim Adolf Hitler? Na te pytania wciąż nie ma jednoznacznej odpowiedzi.

Polecane

Może Cię zainteresować