×

45-letni ojciec i mąż próbował wykorzystać 14-latkę. Pisał do niej wcześniej zbereźne wiadomości

45-letni Saber Ali wydawało się, że jest przykładnym mężem i ojcem. Niestety, prawda na temat jego mrocznej natury ujawniła jego piekielne oblicze…

Pochodzący z Sunerlad mężczyzna na samym początku zaczął tylko niewinną rozmowę z 14-latką w aplikacji Scout. Bardzo szybko zamieniła się ona jednak w podszyty seksualnie atakiem. Wiadomości bez dwóch zdań wskazywały na to, że 45-latek chciał zbliżenia z 14-latką.

Pedofil: Mieszkasz z rodzicami? Jesteś sama w domu?
Dziewczynka: Tak, z rodzicami, ale nie ma ich teraz.
Pedofil: Teraz jesteś sama? O której przychodzą z pracy?
Dziewczynka: Dopiero rano
Pedofil: Naprawdę? Czy mogę w takim razie przyjść na seks?
Dziewczynka: Nie, nigdy tego nie robiłam

Dalej jest jeszcze gorzej… 45-latek zapewnia, że akt będzie bolesny i upewnia się, czy dziecku nie przeszkadza to, że on jest znacznie starszy.

Nie miał pojęcia, że to pułapka

Osoby, które zajmują się łapaniem pedofili w sieci nie miały wątpliwości, że mężczyzna chce dopuścić się najgorszego. Wiedzieli, że przyjedzie we wskazane miejsce, dlatego pojawili się z kamerą.

45-latek nie panikował, gdy okazało się, że to pułapka. Błagał jedynie, aby go puścili i przy okazji obiecał, że nigdy do czegoś podobnego nie dopuści. Na szczęście nikt nie dał się nabrać i bardzo szybko na miejscu pojawiła się policja. Mężczyzna został skazany na 15 miesięcy pozbawienia wolności.

„Nie mam pojęcia, co we mnie wstąpiło

Członkowie organizacji robili wszystko, aby łapać takich ludzi jak Ali. Chcieli zwerbować zboczeńców i założyli profil Scout pod fałszywą nazwą. Twierdził, że nie miał złych intencji i zamierzał powiedzieć dziewczynie, żeby „poszła do domu”. Później przyznał się do usiłowania spotkania z dzieckiem po wcześniejszym uwodzeniu seksualnym.

Cieszył się na to, że dziewczyna jest jeszcze dziewicą i nie widział w problemu w tym, że jest od niej ponad 30 lat starszy. W czasie przesłuchań mężczyzna próbował się wybielić, mówiąc:

Nie mam pojęcia, co we mnie wstąpiło. Przyniosłem wstyd sobie i mojej rodzinie. Nie wiem dlaczego w ogóle zacząłem takie rozmowy

Czy gdyby doszło do najgorszego także tłumaczyłby się w podobny sposób?!

Polecane

Może Cię zainteresować