×

Krystyna Pawłowicz nie taka straszna, jak ją piszą. Posłanka znalazła się w czołówce plebiscytu

Krystyna Pawłowicz, to kobieta znana wszystkim Polakom, nie tylko tym interesującym się polityką. Jest bezwątpienia „barwym ptakiem”, o ile weźmiemy pod uwagę sposób jej wypowiedzi, a nie ubioru.

Cała ona

Jej komentarze w mediach społecznościowych wywołują żywe dyskusje. Sposób jej wypowiedzi jest na tyle zaskakujący, że praktycznie każda jej opinia umieszczona w Internecie budzi spore kontrowersje.

Niecodzienny konkurs

Tym razem o posłance Pawłowicz jest głośno ze względu na plebiscyt, w którym się znalazła i to obok takich kobiet jak Agata Duda, czy była premier Beata Szydło.

Założenia konkursu są zaskakujące, a jego wyniki nieoczywiste.

Krystyna Pawłowicz znalazła się czołówce najlepiej ubranych kobiet

Daniel Jacob Dali jest polskim projektantem mody, który cieszy się ogromną popularnością. Na prośbę „Super Expressu” zgodził się stworzyć plebiscyt najlepiej ubranych kobiet w polskiej polityce.

Pierwsze miejsce zajęła żona prezydenta Polski, Agata Kornhauser-Duda. To dosyć oczywista decyzja, bo nomen omen pierwsza dama RP często chwalona jest za dobry gust i styl przez ekspertów mody.

Tuż za nią, znalazła się Joanna Schmidt z partii Ryszarda Petru – Teraz! Jak argumentuje projektant, to „czysta elegancja i klasa na wysokim poziomie”.

Trzecie miejsce natomiast uzyskała Beata Szydło. Pomimo kilku wpadek, jak twierdzi Daniel Jacob Dali, była premier wychodzi na prostą i podąża za klasycznymi trendami.

Miejsce za byłą premier należy do najbardziej temperamentnej i najbardziej skandalicznej, ze względu na swoje wypowiedzi, posłanki – Krystyny Pawłowicz. Tego nikt się nie spodziewał. Szczególnie, że tę ostatnią wyróżniono za „promowanie polskiej mody”.

To szok i niedowierzanie

Nie tylko my jesteśmy zaskoczeni. Wielu czytelników i internautów również jest w szoku. Być może skupiając się na treści, jakie umieszcza posłanka w sieci, nie zauważyliśmy, że jest ona także symbolem mody i świetnego gustu…

Z drugiej strony Pawłowicz przyznała kiedyś, że jej inspiracją jest prezydentowa!

W mediach społecznościowych zawrzało

Internauci od razu przypomnieli wypowiedź Stefana Niesiołowskiego, który komentował kiedyś ubiór pani Krystyny:

Jak na nią patrzę, mam wrażenie, że odpust w Brzeszczach jeszcze się nie skończył

Zmiana zdania

Co ciekawe, sam projektant, który stworzył ten plebiscyt, prawie trzy lata temu ostro skrytykował Pawłowicz. Umieścił jej zdjęcie na swoim profilu facebookowym i napisał:

Koszmary istnieją za dnia! W starym przedwojennym obrusie zeszytym niby w sukienkę pojawiła się BEZNADZIEJNIE wyglądająca Krystyna Pawłowicz na gali Playboy. Ludzie piszą dlaczego się pojawiła. Odpowiadam: „Pawłowicz pomyliła dzień topienia Marzanny”!

Czy Danielowi Jacobowi zmienił się gust od tamtego czasu, czy może pani Pawłowicz faktycznie przemieniła się w ikonę polskiej mody?

Może Cię zainteresować