Boniek zaprosił Krystynę Pawłowicz na kawę. Wszystko przez jej publiczną wypowiedź

Posłanka Prawa i Sprawiedliwości, Krystyna Pawłowicz, jako „znawca życia” tuż przed meczem z Kolumbią postanowiła udzielić publicznie naszym piłkarzom kilku rad. W swoich wskazówkach zwróciła przede wszystkim uwagę na fryzury piłkarzy, a dokładniej ilość żelu, którą mają na głowach, twierdząc, że mundial w wykonaniu polskiej reprezentacji to nic innego jak festiwal fryzur. Zaznaczyła dodatkowo, że skład naszej drużyny powinien być dopasowany do ustawienia przeciwnika, a szansę na grę w „meczu o wszystko” powinniśmy dać również młodym piłkarzom. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.

Wpis Pawłowicz po porażce z Kolumbią

Jak widać Pawłowicz nie próżnuje i ostro śledzi losy naszej reprezentacji na Mistrzostwach Świata w Rosji, dlatego również pozwoliła sobie na komentarz po ostatniej porażce 0:3 biało-czerwonych. W swoim komentarzu, który zamieściła na Twitterze odniosła się przede wszystkim do ostatniego meczu ekipy Nawałki, który nasza reprezentacja ma rozegrać z drużyną Japonii już w najbliższy czwartek. Podkreśla, że to spotkanie jest nam kompletnie niepotrzebne i radzi biało-czerwonym już wracać do Polski, bo tylko takie rozwiązanie jest dla nich w tym momencie honorowe.

Jeśli nie ma już żadnych szans na dalszy awans, to jaki jest sens, by zostawać na Mundialu dłużej? Obowiązku chyba nie ma. Mecz z Japonią ma być ‚walką o honor’? Jaki, czyj ‚honor’? Honor to byłby szybki powrót, jakieś wspólne przepraszam i zwrot kosztów…

Boniek zaprosił Krystynę Pawłowicz na kawę. Wszystko przez jej publiczną wypowiedź
UdostępnijFlickr

Mogłoby się wydawać, że jest dorosłą kobietą. W rzeczywistości to jeszcze dziecko

Odpowiedź Bońka

Na wpis posłanki Prawa i Sprawiedliwości postanowił odpowiedzieć sam Szef Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniew Boniek, który publicznie… zaprosił Pawłowicz na kawę! Prawdopodobnie mieliby tam sobie wytłumaczyć losy polskiej reprezentacji na mundialu. Oto co napisał:

Szanowna Pani Krystyno Pawłowicz, czy po mundialu mogę zaprosić panią na kawę? Po tym wpisie jawi się Pani dla mnie kobietą fascynującą 

Mała Klara Lewandowska kibicowała tacie w wyjątkowy sposób. Filmik podbija sieć

„Najpierw przeprosiny”

Boniek na odpowiedź nie musiał długo czekać. Posłanka odpisała na zaproszenie po kilku godzinach.

Nie. Najpierw przeprosiny kibiców i zwrot kosztów

Wszystko wskazuje więc na to, że do tego „fascynującego” spotkania niestety nie dojdzie. A szkoda, bo mogłoby być naprawdę ciekawie!

Jak myślisz, kto poprowadziłby, a zarazem wygrałby tę konwersację? Czyżby Pawłowicz przestraszyła się propozycji spotkania i zaczęła szukać wymówki w przeprosinach? Tego już się raczej nie dowiemy. Jedno jest jednak pewne. Adam Nawałka z pewnością nie posłucha ostatniej rady Pawłowicz, a co za tym idzie jego drużyna zagra przeciwko Japonii w „meczu o honor” już w najbliższy czwartek. Miejmy nadzieję, że tym razem spotkanie zakończy się po naszej myśli, a polska reprezentacja wróci do kraju przynajmniej z częściowo uniesioną głową.

A Wy wierzycie jeszcze w nasze zwycięstwo w ostatnim meczu?

Zobacz także:

Źródło: tvn24.pl, twitter.com | Fotografie: facebook.com