×

Paweł z „Warsaw Shore” już niedługo zostanie tatą. Zdradziła to jego partnerka

Pierwsza polska edycja programu “Warsaw Shore” była hitem. Nic dziwnego, że format przyniósł wiele ciekawych osobowości. Co prawda nie były to gwiazdy, które w show biznesie pozostały na długo, jednak od czasu do czasu media interesują się ich życiem prywatnym. Tak jest w przypadku Pawła, który dał się poznać z burzliwego charakteru. Media znowu zaczęły się nim interesować, po tym jak jego partnerka ogłosiła, że spodziewa się dziecka. 

Przypomnijmy, że Paweł Cattaneo w pierwszej edycji programu dał się poznać jako osoba, która od imprez, alkoholu i pięknych kobiet nie stroni. W pewnym momencie związał się z inną uczestniczką show – Eweliną. Ich związek był bardzo burzliwy. Mężczyzna w jednym z odcinków uderzył swoją ukochaną, dlatego też został wyrzucony z programu. Po tym incydencie Paweł postanowił przenieść się na Instagram, gdzie reklamuje swoje usługi jako trener personalny.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Pawel Cattaneo (@pawelcattaneo_official)

Będzie dziecko!

Mężczyzna od pewnego czasu jest w związku z Konstancją Tubielewicz. Wychodzi na to, że para ma wobec siebie poważne zamiary. Kobieta, na swoim profilu na Instagramie, ogłosiła, że spodziewa się dziecka! Na pytanie jednej z fanek o styl życia w ciąży Konstancja odpowiedziała:

Dbam o siebie. Na co dzień jem wartościowe posiłki, owoce, warzywa też w dużych ilościach – ale jem też to, na co mam ochotę. Nie dajmy się zwariować, ciąża to nie choroba <3

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Pawel Cattaneo (@pawelcattaneo_official)

Myślicie, że Paweł okiełzna swój temperament i poradzi sobie w roli ojca?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez konstancja tubielewicz (@kon_s_t_a)

Może Cię zainteresować

zamknij