×

Gdy partnerka weszła do domu, zaczął ją bić. Rzucał w nią wszystkim, co miał pod ręką

Film, który za chwile zobaczycie jest niezwykle brutalny. Do tego stopnia, że trudno uwierzyć, że jest to oryginalne nagranie, a nie scena z horroru odgrywana przez aktorów. Ukazuje kulturystę, który bije, kopie i okłada swoją dziewczynę, a także rzuca w nią przedmiotami, znajdującymi się pod jego ręką. 22-latka po tym pobiciu straciła przytomność, a później w stanie śpiączki utrzymywano ją przez kilka dni.

Nie wiedział, że jest nagrywany

Paul Bashi ma 35 lat i jest zawodowym kulturystą. Miesiąc temu przyjechała do niego jego 22-letnia dziewczyna, Kristina Perry. To własnie ona padła ofiarą mężczyzny. W wynajmowanym przez niego mieszkaniu była zamontowana kamera, o której Bashi nie miał pojęcia. Film, który udało się nią nagrać, stanowi teraz najważniejszy materiał dowodowy w całej sprawie.

Przerażające nagranie wyciekło dzięki stacji telewizyjnej Fox2. Skorzystała ona z prawa do informacji publicznej. Trzeba przyznać, że film sprawia, że człowiekowi zapiera dech w piersiach, oczywiście nie w pozytywnym znaczeniu tych słów.

Wpadł a atak furii

Film rozpoczyna się od tego, jak mężczyzna przegląda telefon, najprawdopodobniej należący do jego dziewczyny. Po chwili do domu wchodzi Kristina, a mężczyzna zaczyna ją atakować. Całość nagrania trwa około 40 minut. Wiele momentów zostało z niego jednak wyciętych ze względu na niezwykłą brutalność.

Bashi przewraca swoją partnerkę, okłada ją pięściami, kopie, a także rzuca w nią przedmiotami, które tylko znajduje w zasięgu swojego wzroku.

Młoda kobieta nie miała siły się nawet podnieść

Pam Mclean, prokurator, która prowadziła śledztwo, w rozmowie ze stacją Fox2 zdradziła, że w pewnym momencie 35-latek wyszedł z pomieszczenia i wrócił do niego z nożami. Po chwili wziął jeden z nich i kilkukrotnie dźgnął młodą kobietę. Fragmentu tego nie udostępniono ze względu na jego drastyczność.

22-latka w czasie ataku ze strony swojego partnera nie była w stanie podnieść się z podłogi. Pam Mclean podkreśliła:

Ona po prostu tam leżała. W ogóle nie walczyła i nie ruszała się

Uratowali ją sąsiedzi, którzy wezwali policję

Po tym brutalnym ataku Kristina Perry została znaleziona na werandzie domu przez sąsiadów. Gdy ją zobaczyli, natychmiast wezwali pomoc oraz policję. Młoda kobieta trafiła do szpitala. Lekarze przez kilka dni utrzymywali ją w stanie śpiączki farmakologicznej. Na szczęście medykom udało się ją uratować. Paul Bashi został oskarżony o napaść z zamiarem zabójstwa. Podczas przeszukania mieszkania mężczyzny, policjanci znaleźli sterydy.

Najbardziej zaskakujący jest fakt, że Kristina w czasie rozprawy broniła swojego chłopaka. Poprosiła nawet prokuratora o oddalenie wszelkich zarzutów. Twierdziła, że on zachował się w taki sposób z jej winy.

Poniżej możecie obejrzeć fragmenty filmu, należą one do tych „delikatniejszych”. Nie zaleca się oglądania filmu osobom niepełnoletnim i osobom o słabszych nerwach.

Polecane

Może Cię zainteresować