×

Para męsko-męska w „Tańcu z gwiazdami”. Producenci zaprosili już olimpijczyka!

Para męsko-męska w „Tańcu z gwiazdami”. To prawdziwa rewolucja w historii tego programu. Producenci zamierzają iść z duchem czasu i dlatego zapowiedzieli, że w kolejnej edycji wystąpi para jednopłciowa. Społeczność LGBTQ ma powody do radości.

LGBTQ zawojowało świat

Na przestrzeni ostatnich lat mniejszości seksualne zaczęły wywierać coraz większy wpływ na życie społeczne. Po tym, jak zadecydowano, że najważniejsze nagrody filmowe będą przyznawane w pierwszej kolejności osobom z kręgu LGBTQ, stało się jasne, że geje i lesbijki nie są już ofiarami dyskryminacji.

Mimo to w dalszym ciągu homoseksualiści zyskują coraz to nowsze przywileje. Teraz okazuje się, że nawet popularny program „Taniec z gwiazdami” musi zmienić swój format, aby dopasować się do potrzeb mniejszości seksualnych.

Para męsko-męska w „Tańcu z gwiazdami”

Produkcja show oświadczyła już, że od najnowszej edycji na scenie będą występowały pary jednopłciowe. Co ciekawe, nie jest to pierwszy raz. Już przed rokiem w brytyjskim formacie „Strictly Come Dancing” zadebiutowała damsko-damska para. Nicola Adams i Katya Jones zagwarantowały programowi niespotykaną do tej pory oglądalność. Ponad 10 milionów widzów oglądało premierowy odcinek. Teraz przyszła pora na pierwszą męsko-męską parę.

Telewizja BBC prowadzi już rozmowy z dwoma gwiazdami, które ich zdaniem najlepiej wpasowują się w schemat programu. Pierwszym z nich mógłby być komik Alan Carr, a drugim olimpijczyk, Tom Daley. Sportowiec specjalizujący się w skokach do wody z 10-metrowej wieży uchodzi za ekscentryka. Oprócz zamiłowania do sportu, uwielbia… robótki ręczne.

para męsko-męska w
Twitter
para męsko-męska w
Twitter

Komik czy olimpijczyk w tanecznym show?

Choć nie wiadomo jeszcze, który z mężczyzn wystąpi w show, to pewne jest, że stworzy parę z profesjonalnym tancerzem Graziano Di Primą. Twórcy programu uważają, że nie ma powodu, dla którego homoseksualni uczestnicy mieliby tańczyć z również homoseksualnymi tancerzami. Dlaczego w takim razie nie zdecydowali się na połączenie gejów z heteroseksualnymi bądź homoseksualnymi kobietami? Wyraźnie chodzi o dodanie programowi dreszczyku emocji związanego z potencjalnym zauroczeniem. 

Za faworyta do udziału w programie uchodzi Toma Daley, zdobywca złotego medalu Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Po raz pierwszy wystąpił na igrzyskach, mając zaledwie 14 lat. Jest najmłodszym w historii mężczyzną, który reprezentował Wielką Brytanię. W jednym z wpisów na Instagramie Tom wyznał, że obok sportu, jego największą pasją jest robienie na drutach i szydełkowanie. Dzięki temu zajęciu jest w stanie się zrelaksować.

Jedyną rzeczą, która trzymała mnie przy zdrowych zmysłach przez cały ten czas przygotowań, jest moja miłość do robienia na drutach, szydełkowania i wszystkich rzeczy związanych z szyciem.

Sportowiec wydziergał nawet etui na swój olimpijski medal.

Mężczyzna jest mężem amerykańskiego scenarzysty Dustina Lance’a Blacka. Para wychowuje syna Robbiego Raya.

Facebook
para męsko-męska w Tańcu z gwiazdami 2
Facebook
Fotografie: Facebook, Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij