×

Oświadczył się dziewczynie na cmentarzu i spełnił jej marzenie. Płakała ze szczęścia

Justin i Meg spotkali się na uniwersytecie. Bardzo szybko się w sobie zakochali i chcieli spędzić ze sobą całe życie. Wiedzieli od razu, że łączy ich coś więcej.

„Spędzaliśmy coraz więcej czasu razem, Justin od początku mi mówił, że wie, że zostanę jego żoną. Szczerze przyznam, że imponowała im ta jego pewność siebie”

Niestety, para przeszła ogromną próbę po tym, gdy tata Meg zachorował. Zdiagnozowano u niego rzadką postać raka więc 2014 rok był dla niej trudnym i bolesnym okresem.

Lekarze rozkładali ręce na stan ojca dziewczyny. Nie wiedzieli, jak można go ratować

Ale zawsze w tych ciężkich chwilach przy boku Meg był Justin. Trwał przy niej bez względu na to, czy była na niego bez powodu wściekła, czy całymi dniami płakała i nie odzywała się do niego przez kilka godzin. On po prostu dzielnie przy niej trwał

W tamtym czasie nie byłam najłatwiejszą osobą, z którą można było złapać jakikolwiek kontakt. Czułam się tak, jakbym błądziła we mgle. Byłam zagubiona i załamana tym, że ktoś dla mnie tak ważny odchodzi, a ja nie mogę nic zrobić.

Rok po zdiagnozowaniu mój tata zmarł… Był moim najlepszym przyjacielem i czułam się tak, jakby ktoś wyrwał mi serce. Czułam się okropne i zresztą cały czas tak mam, że gdzieś cząstka mnie została zabrana razem z nim…. Byłam córeczką tatusia i powierzałam mu wszystkie sekrety…

Jej chłopak wiedział, ile tata dla niej znaczył. Dlatego wiedział, że gdy się oświadczy, zrobi wszystko, żeby on także mógł przy tym być – choćby to miało mieć tylko wydźwięk symboliczny

Nadszedł w końcu ten dzień – najważniejsze pytanie w życiu Justina. Wiedział, że Gino, ojciec jego dziewczyny, uwielbiał flamingi – dlatego też założył koszulę w taki wzór, a tuż obok jego nagrobka wbił ozdobnego flaminga, który świecił.

Przyjechałem po Meg, mówiąc, że musimy jechać w ważne miejsce. Padało całą drogę. Byłem zły, ale gdy tylko dojechaliśmy, nagle przestało lać – to był dla mnie znak

Meg nie mogła uwierzyć w to, co widzi. Obok grobu jej ukochanego taty wbity był flaming, a pod nim znajdował się list skierowany do Gino.

Justin powiedział Meg, aby otworzyła list. Kiedy przeczytała, zdała sobie sprawę, że został napisany przez chłopaka do jej taty

W liście Justin prosił o rękę Meg…. Ostatni wiersz brzmiał: „Mam nadzieję, że w tym momencie uśmiechasz się do nas… W chwili, gdy proszę Twoją córkę o to, żeby została moją żoną…” Gdy Meg skończyła na głos czytać list, powoli odwróciła się i uświadomiła sobie, że Justin padł na jedno kolano.

Justin wiedział, że chcę, aby mój tata był zawsze częścią mojego życia. Ten gest sprawił, że tylko upewniłam się, że będę mieć najlepszego męża na świecie!

Czy może być coś piękniejszego od miłości?

Polecane

Może Cię zainteresować