×

32-latek oskarżony o usiłowanie zabójstwa 4 osób. 10-latek został dźgnięty w szyje

32-letni mężczyzna został oskarżony o usiłowanie zabójstwa czterech osób. Do zdarzeń doszło w styczniu tego roku. Pokrzywdzeni to zarówno dzieci, jak i dorośli.

Oskarżony o usiłowanie zabójstwa 4 osób

Mężczyzna 2 stycznia próbował przejechać 5-latka przy Exploration Drive, niedaleko Abbey Lane. Następnie zaczął atakować niewinne osoby nożem. 14 stycznia rozciął głowę kobiecie po 30-stce, która szła z dwójką swoich dzieci. Kiedy poczuła ból, odwróciła się i zobaczyła mężczyznę uciekającego z ostrym przedmiotem. 16 stycznia zaatakował  70-letniego mężczyznę zaledwie kilka ulic dalej.

Podciął dziecku gardło

Do najgroźniejszego incydentu doszło 18 stycznia kiedy 32-latek dźgnął, 10-latka w szyję. Ten wraz z mamą szedł ulicą Belper Street w sobotę około 17.20. Wtedy to podszedł do niego Azjata i podciął mu gardło. Zaraz po zdarzeniu uciekł. Świadek zdarzenia wezwał karetkę. Stan chłopca jest stabilny.

popularne.pl

popularne.pl

Podejrzanego zatrzymano

32-latka oskarżono również o trzy przypadki posiadania ostrza, noża  w miejscu publicznym. Dotyczy to napadów na Belper Street, Doncaster Road i Dean Road. Wniosek o zwolnienie za kaucją złożony przez adwokata obrony Rajesha Sooda został odrzucony.

Mężczyznę zatrzymali funkcjonariusze w areszcie. Stanie przed sądem koronnym w Leicester w przyszłym miesiącu.

Jak oceniacie zachowanie 32-latka? Co według was skłoniło go do takich działań?

Źródła: bham.pl, www.dailymail.co.uk
Fotografie: popularne.pl (miniatura wpisu), grafika własna serwisu: popularne. pl. Zainspirowana dailymail.

Może Cię zainteresować