×

Strażacy walczyli z ogniem w środku lasu. Niespodziewanie zza drzew wyłonił się…

Niektóre dzikie zwierzęta z lasu mogą być nieprzyjazne, zwłaszcza jeśli sądzą, że ludzie wkraczają w ich przestrzeń. Ale bywają też takie, które są zaskakująco „społeczne” i szukają kontaktu.

Niestety, Button –  łoś, który został zabrany swojej rodzinie, stał się „częstym widokiem” w Kittitas County, gdzie żyje wśród krów i kóz.

Niektórzy mogą pomyśleć, że sytuacja Buttona sprawiła, że stał się agresywny.  Ale zespół strażaków widział jego niesamowity charakter podczas walki z dzikim ogniem w lesie.

Zespół strażaków był zajęty gaszeniem pożaru, kiedy trafił na łosia.

osierocony-los-1

Button został wprowadzony do prowizorycznej rodziny zastępczej składające się z krów i kóz.

osierocony-los-2

Chociaż istnieją inne stada łosi w okolicy, Button nie wykazał zainteresowania przyłączeniem się do nich. Zamiast tego wolał tułać się ze „znajomymi krowami” i odwiedzić pobliskie rancza.

osierocony-los-3

Zgodnie z jego „nie-łosimi” cechami był w ekstazie, kiedy zobaczył strażaków. Dlatego podszedł do nich by sprawdzić co robią.

osierocony-los-4

Gdy były wykonywane zdjęcia, dawał nawet strażakom przyjazne buziaki.

osierocony-los-5

Zespół był tak oczarowany łosiem, że umieścił zdjęcia i historię nowego przyjaciela na swojej stronie na Facebooku.

osierocony-los-6

Strażacy mają nadzieję, że pokazując Buttona na swojej stronie przestrzegą lokalnych myśliwych przed polowaniem na to słodkie stworzenie.

osierocony-los-7

Gdy większość łosi prawdopodobnie dawno uciekłoby, zanim człowiek miałby szansę je dotknąć, nastawienie Buttona pokazuje, że on po prostu chce mieć przyjaciół do zabawy, tak jak my!

osierocony-los-8

Jeśli podobają Ci się zdjęcia towarzyskiego łosia, podziel się tą historią z rodziną i przyjaciółmi na Facebooku.

Polecane

Może Cię zainteresować