×

Osiemnastka pasierbicy Krzysztofa Rutkowskiego. Detektyw zaprosił fotoreporterów

Osiemnastka pasierbicy Krzysztofa Rutkowskiego odbyła się w blasku fleszy. Detektyw oraz jego żona zadbali o to, aby impreza była niezapomniana. Urodziny Kai Bajor przejdą do historii za sprawą kosztownego wystroju i luksusowych prezentów.

Detektyw – celebryta

Osiemnaste urodziny to uroczystość, która zdarza się tylko raz w życiu, dlatego koniecznie trzeba zadbać o to, aby była niezapomniana. Doskonale zdają sobie z tego sprawę Krzysztof oraz Maja Rutkowski, dlatego zrobili co w ich mocy, aby córka Mai czuła się w tym dniu wyśmienicie. Przy okazji wykorzystali sprzyjające okoliczności, aby przypomnieć o sobie mediom. Uwielbiający pozowanie do zdjęć detektyw Rutkowski nie omieszkał zaprosić na zabawę dziennikarzy.

Kaja Bajor, czyli córka Mai Rutkowski z poprzedniego związku z pewnością będzie wspominać to przyjęcie przez długie lata. Urodziny nastolatki odbyły się w ekskluzywnym hotelu. Z okazji wejścia w dorosłość najbliżsi zorganizowali dla niej zabawę ze ścianką i fotoreporterami. Zaproszeni na uroczystość goście bawili się w aż dwóch salach bankietowych – perłowej i bursztynowej. Pierwsza była do dyspozycji rodziny, podczas gdy na drugiej przebywali przyjaciele Kai. Impreza odbyła się w iście amerykańskim duchu. Nie mogło zabraknąć podniosłych przemówień oraz prezentów.

Na potrzeby imprezy zadbano o odświętny wystrój lokalu. Ozdoby były utrzymane w kolorystyce różowo-złotej. Wszystko przygotowano tak, aby tworzyło znakomite tło do zdjęć. Tu i ówdzie na ścianach zawieszono różowe i złote balony oraz białe kwiaty. W centralnym punkcie pomieszczenia stanęła ścianka oraz retro fotobudka.

osiemnastka pasierbicy Krzysztofa Rutkowskiego 4
Instagram
osiemnastka pasierbicy Krzysztofa Rutkowskiego 2
Instagram

Osiemnastka pasierbicy Krzysztofa Rutkowskiego

W tym jakże instagramowym anturażu goście tańczyli w rytmach muzyki oraz  rozkoszowali się tortem o smaku słodkiej marakui z solonym karmelem oraz kwaśnej maliny ze słodką czekoladą i mascarpone. Ze zdjęć opublikowanych w sieci można wywnioskować, że Rutkowscy nie szczędzili pieniędzy na urodzinową zabawę Kai. Wszystko było „z górnej półki”. Jubilatka oprócz życzeń otrzymała liczne prezenty. Wśród najbardziej spektakularnych podarków znalazł się m.in. zestaw biżuterii od jednej ze znanych marek. 

Rutkowski uczcił pamięć nieżyjących rodziców. Przez cały czas w honorowym miejscu na stole znajdowały się zdjęcia Urszuli i Jerzego Rutkowskich.

osiemnastka pasierbicy Krzysztofa Rutkowskiego 6
Instagram

Podczas imprezy Krzysztof Rutkowski wygłosił przemówienie, w którym powiedział:

Życzę Kai, żeby korzystała z dobrych drogowskazów, które jej postawiliśmy razem z Mają. Uczciwość, prawda, ciężka praca. Helmut Kohl powiedział kiedyś: „Nie możesz robić nic wielkiego, jeśli nie masz uporządkowanego życia osobistego”.

I my dołączamy się do tych życzeń, wierząc że Kaja powtórzy sukces swoich rodziców.

Krzysztof Rutkowski i Maja Rutkowski są rodzicami 9-letniego chłopca. Niewykluczone, że i on za 9 lat doczeka się równie szampańskiej zabawy.

osiemnastka pasierbicy Krzysztofa Rutkowskiego 3
Instagram
osiemnastka pasierbicy Krzysztofa Rutkowskiego 5
Instagram
Źródła: www.pudelek.pl
Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować