×

Ojciec Pio przepowiedział awarię Facebooka? Weszliśmy w początek końca świata

Ojciec Pio przepowiedział awarię Facebooka? Pojawiły się przypuszczenia, że globalne problemy z WhatsAppem, Facebookiem, Instagramem i Messengerem to nie przypadek. Najbardziej wnikliwi badacze sugerują, że o takim wydarzeniu pisał w swoich wizjach i proroctwach mistyk ojciec Pio. Również biblijna Księga Apokalipsy mogła pośrednio nawiązywać do awarii mediów społecznościowych.

Trzy dni ciemności

Gdy dwa dni temu media społecznościowe niespodziewanie odmówiły posłuszeństwa, influencerzy na całym świecie zadrżeli ze strachu. Instagramerzy i twórcy internetowi obawiali się, że mogą na zawsze stracić źródło dochodów. Szczęśliwie po 6 godzinach napraw, Facebook, Instagram, WhatsApp i Messenger wróciły do życia. Wszyscy zastanawiają się, jak to możliwe, że doszło do incydentu. Zdaniem wielbicieli tajemnic wydarzenie przypominało zapowiadane przez ojca Pio tzw. „trzy dni ciemności”. Czy to oznacza, że wkrótce wybuchnie III wojna światowa bądź rozpocznie się koniec świata zapowiadany przez duchownego właśnie na 2021 rok?

Wizje „trzech dni ciemności” można odnaleźć w rozmaitych źródłach religijnych. Wspomina o nich Ewangelia Mateusza i Księga Apokalipsy oraz zapiski ojca Pio. O „trzech mrocznych dniach” mówiła również francuska stygmatyczka Maríe Julie Jahenny oraz stygmatyczka Katarzyna Szymon. Serwis Antyradio.pl przypomina, że trzy dni ciemności mają nastąpić niedługo przed nadejściem Jezusa Chrystusa.

Według źródeł związanych z kościołem trzy dni ciemności opanują ziemię na krótko przed powtórnym przyjściem Jezusa. Księga Apokalipsy mówi, że trzy dni ciemności stanowią zawartość piątej z siedmiu czasz, którą w dniach ostatecznych aniołowie wyleją na ziemię.

Trudno jednak przypuszczać, że trwająca zaledwie 6 godzin awaria mediów społecznościowych to jeden z trzech dni ciemności.

Ojciec Pio przepowiedział awarię Facebooka?

Awarię Facebooka przepowiedział także jasnowidz Krzysztof Jackowski. Już wiele miesięcy temu wieszczył, że w sierpniu lub na jesieni nadejdzie wielki kryzys. Mówił, że swój początek będzie miał właśnie w USA. Rzeczywiście na skutek awarii akcje Facebooka na amerykańskiej giełdzie w godzinę spadły o 5,5%. Z wielką precyzją obecne wydarzenia przewidział także Wojciech Glanc. Jeden z popularnych, polskich jasnowidzów podzielił się niedawno z internautami wizją, w której przepowiedział także prowokacje, do których doszło na granicy polsko-białoruskiej oraz litewsko-białoruskiej.

Mam wyraźny obraz jak z horroru (…) stoję w jakimś takim rynsztoku, ale to nie była woda, to była krew po prostu (…) destabilizacja Litwy, destabilizacja Ukrainy (…) Gdzieś w tle, nawet w tej chwili widzę uśmiechnięte postacie Łukaszenki i Putina, jakby tańczyli (…) Krew na komendach policyjnych (…) ja bym się odważył powiedzieć, że to tak jak mówiłem wcześniej, teraz wchodzimy w okres eskalacji i agresji, w ludziach coś pęka. Zbliża się ciężki okres, jestem naprawdę pewien niepokoju o ten kwartał (…) będzie się to jeszcze łączyło z kryzysem (…) Ten kryzys już jest, on jest ładnie przypudrowany, są tematy przykrywające naszą uwagę (…) Pojawia się coś takiego jak katastrofa stulecia na skalę światową (…) nastąpi jakaś dziwna katastrofa, którą nazwiemy światową katastrofą stulecia (…) jedna katastrofa naturalna, jedna nie (…) walnie tak, że znowu serce ludziom na całym świecie stanie.

Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij