×

Ta para ma 19-cioro dzieci. Kiedy lekarz dzieli się z nimi kolejnym wynikiem USG, są zachwyceni

Śmiało można powiedzieć, że Christi Cason pochodząca z Kalifornii była w ciąży przez… ostatnie 15 lat! Wracając do 2012 roku, razem ze swoim mężem miała 16 dzieci (9 chłopców i 7 dziewcząt). Każde z nich urodziło się w innym terminie, a więc nie było wśród nich żadnych bliźniaków. Liczne rodzeństwo było w wieku od 2 do 23 lat. Jakby tego było mało, dodatkowa dwójka pochodzi z poprzedniego związku kobiety.

Christi i Dave na dzień dzisiejszy są już dziadkami – ich starsza córka zaszła w ciążę i urodziła syna. Jak sami twierdzą, nie mają tylu dzieci z powodu religijnych przekonań.

Oni po prostu chcieli mieć i mają dużą, szczęśliwą i kochającą się rodzinę.

W końcu przyszedł czas na zmianę miejsca zamieszkania. Rodzina Cason przeniosła się do przestrzennego domu z pięcioma sypialniami, gdzie mogli wieść normalne życie w przeciwieństwie do poprzedniego, znacznie mniejszego budynku mieszkalnego.

Jak godzą codzienne, rodzinne obowiązki z życiem zawodowym?

Choć Dave pracuje, aby zapewnić rodzinie godziwe życie, to Christi odgrywa kluczową rolę w zarządzaniu domem, budżetem, odpowiada za czystość i opiekę nad dziećmi. Jak sama twierdzi, swoich codziennych obowiązków nie zamieniłaby na nic innego.

Christi i Dave kochają swoje dzieci. Jakiś czas temu postanowili, że postarają się o kolejnego członka rodziny, jednak tym razem okazało się to niezwykle bolesne i męczące, mimo tego, że nigdy wcześniej kobieta nie miała żadnych problemów z zajściem w ciążę.

Po 20 miesiącach starań, bólów serca, leczenia bezpłodności i dwóch poronień, Christi dowiedziała się, że znowu jest w błogosławionym stanie!

To było 20 dziecko rodziny Cason! Nic więc dziwnego, że zostali okrzykniecie jedną z największych rodzin w kraju.

Może Cię zainteresować