×

Para doczekała się 20 dzieci. Wciąż nie wiadomo, czy na tej liczbie pociech się skończy

Jaka liczba dzieci wydaje wam się nieprawdopodobna do wychowania? Pięcioro? Dziesięcioro? Co powiecie na rozkrzyczaną dwudziestkę?

Rodzina Radfordów właśnie powitała na świecie 20. potomka. Dziewięć córek i jedenastu synów, takimi pociechami mogą pochwalić się Sue i Noel.

Największa rodzina w Wielkiej Brytanii w zeszłym tygodniu dobiła do parzystej liczby wraz z nadejściem na świat małego Archiego. Choć 42-letnia Sue obiecuje sobie, że to ostatnie dziecko, jej mąż nadal nie poddał się wazektomii.

So in love with our precious new addition ????????#newborn #soblessed #windysmiles #4daysold

Opublikowany przez The Radford family Piątek, 22 września 2017

Oczywiście wszyscy są zachwyceni pojawieniem się maleństwa, jednak poród 20 członka rodziny może odrobinę przerażać.

Parę połączyło przeznaczenie. Poznali się, gdy Sue miała zaledwie 7 lat. Obydwoje trafili do domu dziecka jako niemowlęta. Gdy minęło kolejne 7 lat, para doczekała się pierwszego dziecka.

Opublikowany przez The Radford family Piątek, 30 grudnia 2016

Wkrótce pobrali się i zamieszkali we wspólnym domu. Gdy Sue miała 17 lat, na świat przybyło kolejne maleństwo. Później poszło z górki.

Sue zdecydowanie odmawia kolejnej ciąży, jednak wydaje się, że Noel wychodzi z założenia „im więcej, tym lepiej” i jak widać konsekwentnie się tego trzyma.

Opublikowany przez The Radford family Środa, 30 listopada 2016

Pan Radford jest bardzo zasmucony faktem, że to już ostatnie dziecko. A wydawałoby się, że tak piękna i parzysta liczba jak 20 zadowoli każdego.

Z drugiej strony, pani Radford twierdzi, że trochę dziwnie czuje się ze świadomością, iż Archie jest ostatnim dzieckiem.

Happy easter everyone from the Radford family, we hope you all have a lovely day and eat far too much chocolate!!

Opublikowany przez The Radford family Niedziela, 31 marca 2013

Łatwo się domyślić, że życie domowe jest ciężkie i wymaga sporo pracy. W końcu jak zapanować nad taką gromadką?!

Ciekawi również fakt, kiedy dumni rodzice znaleźli czas dla siebie, by doczekać się aż tylu pociech. Obecnie w skład rodziny wchodzi: Sue (42), Noel (46), Chris (28), Sophie, (23), Chloe (22), Jack (20), Daniel (18), Luke i Millie (16), Katie (14), James (13), Ellie (12), Aimee (11), Josh (10), Max (8), Tillie (7), Oscar (5), Casper (4), Hallie (2) i Phoebe (1). No i oczywiście Archie urodzony w zeszłym tygodniu.

Opublikowany przez The Radford family Czwartek, 18 września 2014

Para również doczekała się wnuków, Sophie ma trójkę dzieci. Wydatki rodziny mogą przyprawić o zawrót głowy.

Tygodniowe zakupy to koszt około 1500 złotych. Dziennie rodzina spożywa 18 litrów mleka. To po prostu nie mieści się w głowie!

A picture of us and our Japanese celebrity mr shinobu we've had a brilliant 3 days filming what an amazing experience for us all and an unforgettable experience for mr shinobu sakagami Xx

Opublikowany przez The Radford family Poniedziałek, 9 grudnia 2013

Choć pani Radford zarzeka się, że więcej dzieci nie będzie, może ulec urokowi swojego męża i sprawić sobie jedno albo dwa. Nie mniej jednak czekamy na kolejne doniesienia tej niecodziennej rodziny.

Może Cię zainteresować

zamknij