×

Mrożące krew w żyłach wideo z obławy. Jechał prosto na dziecko! Padł strzał

Obława we Wrocławiu! Mrożące krew w żyłach sceny rozegrały się w okolicy skrzyżowania ulic Zwycięskiej i Agrestowej. Wszystko w środku niedzielnego popołudnia. Co tam się właściwie wydarzyło?

Obława we Wrocławiu!

Do przerażających scen doszło we Wrocławiu w okolicy skrzyżowania ulic Zwycięskiej i Agrestowej w niedzielę około godziny 14:00 popołudniu. Policję wezwał jeden okolicznych mieszkańców, który w trzech mężczyznach rozpoznał złodziei mających go wcześniej okraść. Kiedy funkcjonariusze pojawili się na miejscu, podejrzani zaczęli uciekać.

Dwóch z nich udało im się zatrzymać. Jednak trzeci wskoczył do samochodu i ruszył z impetem. Nie miał zamiaru poddać się tak łatwo. Dramatyzmu sytuacji dodawał fakt, że kierujący uciekającym pojazdem o mało nie rozjechał przechodnia, który spacerował w tej okolicy z małym dzieckiem.

Policjanci oddali nawet strzał w kierunku odjeżdżającego auta. Ostatecznie trzeciego mężczyzny nie udało im się zatrzymać. Bilans akcji jest taki, że dwóch przestępców znajduje się już w areszcie, a ostatni wciąż jest poszukiwany.

W sieci pojawiło się nawet nagranie z tej mrożącej krew w żyłach akcji. Szczęście w tym wszystkim jest takie, że maluszkowi w wózku nic się nie stało…

Szokujące sceny we Wrocławiu

Takie dramatyczne sceny wczoraj we Wrocławiu w okolicy skrzyżowania ulic Zwycięskiej i Agrestowej. Akurat byłem tam na deskorolce 🙂 Było bardzo dużo ludzi, w okolicy odbywało się najważniejsze wydarzenie sezonu 2021 na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych – Partynice. Policję wezwał jeden z okolicznych mieszkańców, po tym, jak na osiedlu rozpoznał złodziei, którzy mieli wcześniej go okraść. Przepraszam za wulgaryzmy, film przesłany pocztą pantoflową. Nie znam autora

– pisze na Facebooku jeden ze świadków zdarzenia.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy zaszokowanych internautów. Nie mogli uwierzyć, że mężczyzna z wózkiem nie uciekał, a spokojnie się wszystkiemu przyglądał…

Osoba z wózkiem oczywiście musi być jak najbliżej 🙄. Nie rozumiem takiej postawy. Policja z bronią, pewnie słychać jak wcześniej okradziony człowiek głośno raportuje policjantom, czyli sytuacja wygląda na niebezpieczną, a osoba z wózkiem stoi i się gapi, zamiast zadbać o bezpieczeństwo własne i pasażera wózka 🤷‍♀️. Jak widać było o włos od tragedii.

Nagranie z tej interwencji można obejrzeć poniżej:

Źródła: www.facebook.com, wroclaw.tvp.pl
Fotografie: www.facebook.com

Może Cię zainteresować

zamknij