×

Obcy mężczyzna zadał jej okrutne pytanie. „Aż się popłakałam. Bardzo mi przykro”

Ta kobieta weszła z dziećmi do sklepu. Nie zrobiła nikomu żadnej krzywdy, nikogo nie prowokowała. Ale i tak spotkała ją ogromna przykrość. Obcy mężczyzna zadał jej okrutne pytanie… Internauci byli zszokowani tą opowieścią.

Obcy mężczyzna zadał jej okrutne pytanie

„Ciałopozytywność” to ostatnio bardzo modne hasło. Choć dużo się mówi na ten temat, niestety nadal dopiero raczkujemy, ucząc się szacunku do drugiego człowieka, niezależnie od tego, jak on wygląda i ile waży. Skąd w ludziach jest tyle złośliwości i okrucieństwa?

Rachel podzieliła się swoimi przeżyciami na TikToku. Kobieta weszła do sklepu wraz z dwójką dzieci. Nagle zatrzymał ją obcy mężczyzna. Nie do wiary, jakie były jego intencje… Okazało się, że mężczyźnie zależało tylko na jednym: by obrazić Rachel. I to w wyjątkowo podły sposób.

Zapytał, czy te dzieci są moje. Powiedziałam, że tak. Zresztą to widać. Nawet jak się patrzy na mnie i mojego męża, to na pierwszy rzut oka rzuca się fakt, że są podobne do mnie. W każdym razie, gdy przytaknęłam, ten mężczyzna zapytał, czy są z in vitro

– opowiada przejęta Rachel.

Ale na tym nie koniec. Mężczyzna w okrutny sposób komentował wygląd Rachel.

„Zapytał, czy popełniłam jakieś przestępstwo”

Gdy rozdrażniona kobieta próbowała pozbyć się aroganckiego mężczyzny, ten ciągnął temat. Z każdym zdaniem był coraz bardziej okrutny.

Zapytał, czy popełniłam jakieś przestępstwo, przespałam się z osobą niewidomą albo częściowo sparaliżowaną, by zajść w ciążę, bo żaden mężczyzna dobrowolnie by mnie nie dotknął

– wspomina rozżalona tiktokerka.

Mężczyzna mówił także, że Rachel już nigdy więcej nie powinna jeść, ponieważ przez to, jak wygląda, zrujnuje życie swoim dzieciom. Natręt w ogóle się nie przejmował tym, że dzieci Rachel są tuż obok i wszystko słyszą.

@rachelgoesclunk #stitch with @danievanier #fatshaming #fatshamingisnotokay ♬ original sound – Rachel

Sądząc po komentarzach zamieszczonych pod nagraniem, zachowanie mężczyzny oburzyło internautów. Większość nie rozumie, jak można być tak okrutnym wobec drugiego człowieka. W dodatku kogoś, kogo się nie zna i kto w niczym nam nie zawinił. Nie brakuje również komentarzy, z których wynika, że podobne sytuacje niestety zdarzają się częściej…

To przemoc! Jak ktoś w ogóle mógł mówić takie rzeczy?

Aż się popłakałam. Bardzo mi przykro. Mnie kiedyś z powodu nadwagi zaczęło obrażać jakieś starsze małżeństwo

Ten człowiek musi wieść bardzo nędzne życie, skoro myśli, że ma prawo tak znęcać się nad innymi

Dlaczego ludzie są tacy okrutni?

– czytamy.

Fotografie:

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij