×

12 nowoczesnych gadżetów, które świetnie sprawdzą się w roli prezentu. Któż nie chciałby ich mieć?

Twórcy wynalazków nie przestają zaskakiwać i stale tworzą coraz to nowsze gadżety. Czyżby ich wyobraźnia nie miała granic? Wszystko wskazuje na to, że tak właśnie jest!

Oto 16 niezwykłych rzeczy, które świetnie sprawdzą się zarówno na prezent dla bliskiej osoby, jak i do własnego użytku. Prawda, że są genialne?

Wygodny w użytkowaniu nóż do masła

Dzięki swojej nietypowej konstrukcji, nóż ButterUp poradzi sobie nawet z najtwardszym masłem.

Gadżet, który pozwala na odtwarzanie filmów z telefonów w niepowtarzalnym stylu

To urządzenie jest wyposażone w szkło powiększające. Dzięki takiemu rozwiązaniu, użytkownik będzie mógł oglądać swoje ulubione filmy (które posiada na smartfonie) na znacznie większym i wygodniejszym ekranie. Jak Ci się podoba ten przenośny TV?

Magnetyczny uchwyt na smartfona

Magnetyczny uchwyt Mengo świetnie sprawdza się w przypadku większości smartfonów i nawigacji GPS. Cztery silne magnesy będą bezpiecznie utrzymywać Twoje urządzenie pod dowolnym kątem. Efekt jest niesamowity!

Taśma klejąca dla miłośników Lego

Taśma ma identyczne wypusty, jak te, które możemy spotkać na klockach Lego, a więc świetnie nadaje się do zabawy, tym bardziej, że można przykleić ją na dosłownie każdej powierzchni.

Uchwyty do słuchawek

BudStraps przydadzą się każdemu, komu słuchawki „lubią wypadać” z uszu. Świetnie sprawdzą się np. podczas treningu.

Kostka, która pomoże Ci się skoncentrować

Fidhet Cube to kostka, która jest wyposażona w przyciski, kółka i specjalne przełączniki – krótko mówiąc wszystko, co pozwoli zająć Twoje dłonie. Twórcy zabawki twierdzą, że kostka świetnie zastępuje długopisy i inne przedmioty, które nie wiedzieć czemu często lądują w naszych dłoniach. Sześcian, o którym mowa, doskonale łagodzi uczucie stresu i pozwala skupić się na wykonywanych czynnościach.

„Fit”zegarek

Niedrogie urządzenie o nazwie Misfit Shine automatycznie oblicza dystans, który przeszedłem w danym okresie czasu, spalone przez Ciebie kalorie, wykrywa fazy snu i synchronizuje się ze smartfonem. Dodatkowo istnieje możliwość wymiany baterii, która pracuje średnio przez okres 6 miesięcy.

Róże, które nie więdną przez 3 lata

Choć nie jest to najtańsza przyjemność, trzeba przyznać, że wygląda pięknie, prawda? Twórcy zapewniają, że róże zachowają swój nieskazitelny wygląd przez okres od 6 miesięcy do nawet 5 lat!

Lewitujący głośnik dla fanów Star Wars

Fani kultowego filmu będą w siódmym niebie, gdy zostaną posiadaczami tego przedmiotu. Wygląda zjawiskowo!

Zestaw obiektywów do tabletów i smartfonów

Uniwersalny GoSteelar składa się z 3 soczewek: szeroki kąt, ultra szeroki kąt i obiektyw makro. Jest to bardzo wygodne dla osób, które lubią robić zdjęcia, ale nie zawsze mogą mieć przy sobie w pełni profesjonalny aparat fotograficzny.

Podświetlane gniazdko

Idalne rozwiązanie dla tych, którym zdarza się poszukiwać gniazdka w ciemnościach. Ten gadżet zużywa minimum energii. Świetnie zastępuje również nocną lampę.

Archeologiczne mydło

Wewnątrz tego nietypowego mydła znajdują się plastikowe figurki dinozaurów, które będziesz musiał… „odkryć”! Każda z warstw mydła reprezentuje pewną epokę archeologiczną, także sprawdza się praktycznie i edukacyjnie, szczególnie w przypadku dzieci.

Może Cię zainteresować

zamknij