×

K. Kardashian rozpieszcza córkę do granic możliwości! Na Święta kupiła jej kurtkę Michaela Jacksona

Świąteczny prezent córki Kardashian to coś o czym może pomarzyć wielu fanów muzyki Pop. Niezwykły ubiór trafił w ręce kilkunastoletniej córki znanej celebrytki. Kim Kardashian potrafi rozpieszczać córkę. W te Święta mała North West znalazła pod choinkę naprawdę wyjątkowy prezent!

Świąteczny prezent córki Kardashian

Kim Kardashian West nie jest przeciętnym dawcą prezentów, jeśli chodzi o jej dzieci. Właśnie dlatego 39-letnia celebrytka podarowała kultową kurtkę Michaela Jacksona swojej córce North West, którą zaprojektowana została przez Dennisa Tompkinsa i Michaela Busha.

Według źródeł medialnych, kurtka kosztowała Kardashian 65 625 tys. dolarów.

Kurtka została noszona przez gwiazdę popu na 65. urodzin Elizabeth Taylor w 1997 roku. Kardiashian wygrała ją w październiku tego roku na aukcji Julien’s Auctions 'Icons And Idols: Rock N' Roll w Nowym Jorku. Jej córka jest ogromną fanką Jacksona i chciała, aby dostała wyjątkowy prezent:

Wygraliśmy to na aukcji Northie na Święta Bożego Narodzenia i przygotowaliśmy ją tak, aby mogła ją nosić. Rękawy są przerobione, więc kiedy podrośnie możemy rozpiąć rękaw. Dzięki temu może wspólnie rosnąć z kurtką i nosić ją przez całe życie

Czarna aksamitna kurtka należąca niegdyś do króla popu ma kamienny i perłowy motyw winorośli na jednym ramieniu oraz trzy wiszące frędzle z kryształu górskiego na piersi. Podobno oryginalnie istnieje tylko 6 takich kurtek i jedna z nich została sprzedana na podobnej aukcji za ponad 2 mln dolarów! Na etykiecie widnieje napis „Tylko pranie chemiczne”, więc lepiej uważać na tak drogą kurtkę w trakcie czyszczenia. Bo straty będą szły w grube tysiące.

Niejedyny drogi prezent

North West ostatnio coraz lepiej wczuwa się w towarzyszkę swojej mamy i wspiera ją w trakcie buszowania po sklepach. Nie jest to jednak ostatni drogi prezent, jaki dostała córka Kardiashian w ostatnim czasie. W trakcie ostatnich świątecznych zakupów, dziennikarze dostrzegli, że 6-latka nosi bardzo drogą torebkę. W poniedziałek widziano jej sześcioletnią córkę spacerującą z mini wersją słynnej torebki Birkin od Hermesa, której cena rozpoczyna się od 50 tysięcy dolarów. 

Jak sądzicie czy to nie aby za drogi prezent na kilkuletnie dziecko?

Źródła: www.dailymail.co.uk, www.pudelek.pl, www.foxbusiness.com, www.eska.pl
Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij