×

Maluje włosy w nietypowy sposób. Jednak efekt końcowy wskazuje, że wie, co robi

Część fryzjerów kocha klasyczne metody, które sprawdzają się w codziennej pracy. Jednak są także tacy, którzy uważają się za artystów i nie ustają w eksperymentowaniu. Właśnie takim fryzjerem jest pochodzący z Libanu Mounir. Na widok jego metod, niektórym włos może zjeżyć się na głowie, jednak efekt jest zawsze powalający.

Fryzjer z dalekiego Libanu

Niektórzy mogą być zaskoczeni, że mężczyzna, w dodatku pochodzący z Bliskiego Wschodu, jest takim pasjonatem fryzjerstwa. Mounir kocha swoją pracę, a dzięki swoim umiejętnościom jest jednym z popularniejszych fryzjerów. Otworzył sieć salonów, a na Instagramie jego poczynania obserwuje 5,7 mln osób z całego świata.

Instagram

Niekonwencjonalne metody

Czym zyskał taką sławę? Z pewnością niekonwencjonalnymi metodami farbowania. Mężczyzna nie ustaje w poszukiwaniu idealnego odcienia. W swoim salonie łamie utarte schematy i podnosi koloryzację do rangi sztuki. Mogłoby się wydawać, że farbowanie włosów nie jest zbyt interesujące, ale w tym przypadku jest zupełnie inaczej.

Jego techniki są zupełnie nie przypominają tego, co proponują inni fryzjerzy. Z pewnością nie bark mu odwagi i fantazji. Przyznamy, że żałujemy, że jego salon jest oddalony o tysiące kilometrów. Z chęcią przyjrzelibyśmy koloryzacji w jego wykonaniu z bliska. To, co wyprawia z włosami klientek, jest wręcz hipnotyzujące.

Co myślicie o metodach Mounira? Oddalibyście się w jego ręce?

Może Cię zainteresować

zamknij