×

Rodzice oferują 250 000 zł rocznie dla niani, która zaopiekuje się ich dzieckiem. Jest jednak haczyk!

Opieka nad dzieckiem może być co dla niektórych czystą przyjemnością, a nie pracą. Sytuacja zmienia się jednak o 180 stopni, gdy w grę wchodzi opieka w nawiedzonym domu! Wie o tym doskonale jedna ze szkockich rodzin pragnąca zatrudnić nianię, która pracowałaby właśnie w takich właśnie okolicznościach. W grę wchodzi w tym przypadku oczywiście bardzo dobre wynagrodzenie – za opiekę nad dzieckiem w pięknym, przestronnym i zabytkowym domu rodzina jest w stanie zapłacić 50 tys. funtów rocznie!

Choć oferta jest bardzo ciekawa. dotychczas już 5 osób samowolnie zwolniło się z pracy. Powód? Choć ciężko w to uwierzyć są nim zjawiska nadprzyrodzone!

Żyjemy w tym domu od prawie 10 lat… W trakcie zakupy nieruchomości dostaliśmy informację, że dom był nawiedzony. Nie wpłynęło to jednak na naszą decyzję i już wkrótce staliśmy się właścicielami budynku. – napisała matka dziecka na ogłoszeniu zamieszczonym na Childcare.co.uk.

W ciągu ostatniego roku aż 5 niań zrezygnowało z pracy. Każda z nich skarżyła się na nadprzyrodzone zjawiska, takie jak: dziwne odgłosy, poruszające się meble czy spadające naczynia… Osobiście nie doświadczyliśmy żadnych paranormalnych zjawisk, podczas gdy przebywaliśmy w domu. Wciąż szukamy osoby, która zdecydowałaby się zaopiekować naszym dzieckiem, a za wykonaną pracę jesteśmy w stanie zapłacić naprawdę sporą sumę pieniędzy.

Czy w końcu znajdzie się ktoś, to odważy się na podjęcie tego typu pracy i zostanie tam na dłużej? Z pewnością nie każdy wierzy w tego typu zjawiska, dlatego chętne osoby wciąż się zgłaszają.

Pixabay

Richard Conway, założyciel Childcare.co.uk, skomentował, że to najbardziej interesująca oferta pracy, jaką dotychczas mieli.

Kiedy zobaczyliśmy to ogłoszenie byliśmy w szoku! Niektórzy pracownicy byli do niego sceptycznie nastawieni, ale kiedy porozmawialiśmy z właścicielami domu i poprzednimi niańkami zdaliśmy sobie sprawę, że to nie żarty! Rodzina zapewnia, że jeszcze nikomu nie stało się w domu nic złego, jednak stawienie czoła tym wszystkim paranormalnym zjawiskom wymaga od niańki nie lada odwagi.- wyznał Richard Conway w wywiadzie dla Daily Mirror.

Znacie kogoś, kto mógłby się podjąć takiej pracy?

Może Cię zainteresować

zamknij