×

Przyszła mama myślała, że już za moment pozna płeć swojego dziecka. Czekało na nią coś więcej…

W styczniu 2016 roku, Dinahleigh i jej ukochany Anthony zorganizowali wyjątkowe przyjęcie. Przyszli rodzice zaprosili swoich krewnych i przyjaciół, aby w gronie najbliższych poznać płeć ich dziecka.

Para zamówiła w lokalnej cukierni tort ze specjalnym nadzieniem – jego kolor (różowy lub niebieski) miał ujawnić płeć dziecka.

Anthony był absolutnie zachwycony informacją, że już niebawem będzie dumnym tatusiem. O tym ważnym wydarzeniu napisał na Instagrami’e:

„Do wszystkich tych, którzy jeszcze nie wiedzą, wkrótce zostanę tatą. Jestem podekscytowany/zdenerwowany z tego powodu. Ale Bóg nie robi nic bez powodu i tak się właśnie składa, że jest to największe błogosławieństwo w moim życiu i jestem tym bardziej szczęśliwy, że mogę dzielić to wszystko z kobietą, którą kocham.”

Ale kiedy Dinahleigh wraz ze swoim ukochanym odcięła kawałek tortu, była w szoku, ponieważ nie zobaczyła ani różowego, ani niebieskiego koloru. Zamiast tego, Anthony wyjął ze środka kwadratowe pudełko, w którym znajdował się pierścionek zaręczynowy! Koniecznie musisz zobaczyć jak zareagowała przyszła mama!

Może Cię zainteresować