×

Tancerz nie ma rąk i nóg, ale kompletnie nie przeszkadza mu to w tym, aby oddawać się swojej pasji!

Gabe Adams ma 17 lat i mieszka w St. George w stanie Utah. Jest normalnym nastolatkiem, który ma wielu przyjaciół, a wkrótce zakończy edukację w liceum. Niestety chłopak urodził się z zespołem Hanharta, dlatego jego ręce i nogi nie są prawidłowo rozwinięte. Biologiczna matka nie chciała się zaopiekować dzieckiem, które na szczęście trafiło do bardzo kochającej rodziny adopcyjnej, która miała już 13 własnych dzieci! Gdy pewnego dnia Gabe stwierdza, że jego największym marzeniem jest taniec, rodzice nie widzą powodu, dla którego mieliby go powstrzymać. Wspierali go całym sercem.

Moi koledzy z grupy tanecznej traktowali mnie jak normalnego człowieka, a nie patrzyli na moją niepełnosprawność. Byłem częścią drużyny.

Rodzice oczywiście byli z niego bardzo dumni. Kiedy go adoptowali, tak naprawdę nie mieli pojęcia, jak będzie wyglądała w przyszłości jego aktywność fizyczna.

Jest naszą dumą i podziwiamy go za odwagę, silną wolę i za to, że ciągle próbuje nowych rzeczy – mówi mama Janelle.

Dlatego nikogo nie zdziwił fakt, że tancerz wystąpił wraz z zespołem Mahomet Seymour. Panie z tej grupy cenią sobie niekonwencjonalne wybory, które dla wielu mogą być szokujące. W ich występach nie ma rutyny i dlatego bardzo ucieszyły się, gdy Gabe zgodził się z nimi zatańczyć.

Może Cię zainteresować

zamknij