×

Ukarano parę, która nielegalnie handlowała chorymi szczeniakami. Czy to odpowiedni kara dla nich?

Markus i Petra L. od lat zajmowali się sprzedażą szczeniąt w całych Niemczech. Na samym początku wszystko wydawało się całkiem w porządku. Niestety właściciele zwierząt krótko mogli cieszyć się swoimi pupilami, ponieważ większość z nich tuż po adopcji po prostu umierała. Psy miały wady serca, uszkodzone płuca i wirusy, które wyniszczały ich organizm. Para zajmowała się nielegalną sprzedażą szczeniaków i przetrzymywała je w spartańskich warunkach.

Zwierzęta przebywały w najgorszych możliwych warunkach.

1

Boksy, w których znajdowały się zwierzęta były brudne i małe. Same szczeniaki były niedożywione i nigdy nie były szczepione.

2

Niemiecka para sprzedawała szczeniaka za tysiąc euro. Nie przeszkadzały im barbarzyńskie warunki, w których znajdowali się ich podopieczni. Na szczęście nadszedł kres ich działań.

3

W końcu dosięgnęła ich ręka sprawiedliwości. Sąd orzekł, że Markus i Petra L. trafią do więzienia na 15 miesięcy i przez 5 lat mają zakaz hodowania i zajmowania się sprzedażą zwierząt. Co absurd! Do tego okazało się, że nielegalny handel szczeniętami nie jest wykroczeniem!

4

Jeśli też potępiasz tego typu zachowania, koniecznie podziel się tą historią ze swoimi znajomymi. Niech przestępcy wiedzą, że nie są bezkarni!

Polecane

Może Cię zainteresować