×

Nie żyje Matthew Mindler! 19-letni aktor zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach

Nie żyje Matthew Mindler. Informacja o odejściu 19-letniej gwiazdy kina to ogromny cios dla wszystkich fanów talentu nastolatka. Aktor zmarł na terenie studenckiego kampusu. Do zdarzenia doszło w niewyjaśnionych okolicznościach.

Dziecięca gwiazda kina

Matthew Mindler od najmłodszych lat występował przed kamerą. Publiczność miała okazję podziwiać go w rozmaitych kreacjach aktorskich. Swoją przygodę z aktorstwem zaczynał od występów muzycznych w „Late Show with David Letterman”. Pojawiał się zarówno w filmach, jak i w serialach, ale widzowie najbardziej zapamiętali go z komedii „Nasz brat idiota”. W 2015 roku brał udział w produkcji „Last Week Tonight With John Oliver”. Jego ostatnim projektem był film telewizyjny „Chad: An American Boy”, którego premiera odbyła się w 2016 roku.

Niestety po 2016 roku jego kariera ucichła. Nastolatek przestał występować w filmach. Aż do niedawna o Matthew Mindlerze nie było żadnych wieści. W środę amerykańskie media obiegła informacja o zaginięciu 19-latka. Chłopak nie odbierał telefonów od bliskich, ani nie odpowiadał na ich wiadomości. Wkrótce okazało się, że we wtorkowy wieczór Mindler opuścił akademik uczelni, na której studiował. Niestety nigdy do niego nie wrócił. W kolejnych dniach nie widziano go również na zajęciach.

Naturalnie pojawiły się przypuszczenia, że 19-latkowi mogło przydarzyć się coś złego. Wkrótce okazało się, że rzeczywiście tak było. Po kilku dniach poszukiwań natrafiono na jego zwłoki. Władze uniwersytetu Millersville potwierdziły, że udało się odnaleźć ciało 19-latka. Póki co nie podano do wiadomości publicznej okoliczności ani przyczyny śmierci aktora.

Nie żyje Matthew Mindler

Daniel A. Wubah, dyrektor Uniwersytetu Millersville w Pennsylwanii potwierdził śmierć aktora. Powiedział, że zwłoki odnaleziono w Manor Township, czyli miasteczku położonym w pobliżu kampusu.

Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy o śmierci 19-letniego Matthew Mindlera z Hellertown w Pensylwanii – studenta pierwszego roku na Uniwersytecie Millersville. Nasze myśli są dziś z jego przyjaciółmi i rodziną podczas tego trudnego czasu. (…) Ciało Mindlera zostało odnalezione w Manor Township, które znajduje się nieopodal kampusu. To czas żałoby dla rodziny i naszej społeczności. Proszę, abyśmy w tym trudnym okresie wzajemnie się wspierali.

Wielka strata

W oświadczeniu uczelni możemy przeczytać, że ciało odnaleziono wczoraj.

Z żalem zawiadamiamy o śmierci 19-letniego Matthew Mindlera z Hellertown w Pensylwanii, studenta pierwszego roku na Millersville University. Został znaleziony martwy dziś rano, w sobotę 28 sierpnia, w Manor Township w pobliżu kampusu.

Na chwilę obecną nie wiadomo, czy ktoś mógł przyczynić się do śmierci aktora. Prawdopodobnie dochodzenie w tej sprawie wkrótce pomoże ujawnić nieco więcej informacji na temat ostatnich minut życia nastolatka.

Fotografie: Twitter

Może Cię zainteresować