×

Nie zaprosili jej na ślub! Panna młoda bała się, że bratowa wszystko popsuje

Siostra pana młodego żali się, że bliscy nie zaprosili jej na ślub. Ponoć przeszkodą okazała się jej uroda. Kobieta twierdzi, że nie otrzymała zaproszenia, ponieważ… jest zbyt ładna. „Chcę, żeby wszystkie oczy były skierowane na mnie, nie na ciebie” – miała usłyszeć od panny młodej.

Nie zaprosili jej na ślub

Trudno sobie wyobrazić, że na ślubie własnego brata jest się nieproszonym gościem. Ale i takie sytuacje się zdarzają. Można przypuszczać, że zazwyczaj chodzi o jakiś konflikt rodzinny lub podobny powód. Jednak ta siostra pana młodego twierdzi, że nie dostała zaproszenia na ślub, bo… pannie młodej nie spodobał się jej wygląd.

Kobieta miała stwierdzić, że siostra jej przyszłego męża jest za ładna, przez co skradnie całe show i odwróci uwagę od panny młodej, która w tym wyjątkowym dniu powinna być przecież najpiękniejsza.

Zasługuję na to, by być najpiękniejszą osobą na moim ślubie, a ty mi to zepsujesz. Chcę, żeby wszystkie oczy były skierowane na mnie, nie na ciebie

– powiedziała panna młoda.

Nie zaprosili jej na ślub
Pixabay

Kobieta pozostała nieugięta, chociaż siostra pana młodego zaproponowała, że przyjdzie na ślub bez makijażu i założy skromną sukienkę.

Rodzinny konflikt

Siostra pana młodego wyżaliła się w serwisie reddit.com, ale o całym zajściu opowiedziała też swojemu mężowi. Ten, zły na pannę młodą, postanowił się zbuntować i oznajmił, że również nie pojawi się na ślubie. O zażegnaniu konfliktu nie było mowy. Wręcz przeciwnie – panna młoda miała jeszcze większe pretensje, że siostra jej ukochanego opowiedziała o wszystkim swojemu mężowi.

Nie zaprosili jej na ślub
Pixabay

Sądząc po komentarzach, internauci przejęli się tą sprawą. Niektórzy doradzają użytkowniczce serwisu, jak powinna się zemścić na żonie swojego brata.

Powinnaś pojechać na wakacje z mężem w czasie wesela i zalać media społecznościowe zdjęciami w bikini

– czytamy w jednym z wpisów.

Niestety nie wiemy, jak na to wszystko zareagował pan młody. A może nie chciał się narazić przyszłej żonie?

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Źródła: www.o2.pl
Fotografie: PixabayPixabay (miniatura wpisu), Pixabay

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij