×

Myślała, że to problemy żołądkowe. Chwile później urodziła dziecko

22-latka nie miała pojęcia, że jest w ciąży. Myślała, że dopadł ją rozstrój żołądka. Niezmiernie się zdziwiła, kiedy na świat przyszła jej córka.

Nie wiedziała, że jest w ciąży

Brittany Darilek myślała, że ma rozstrój żołądka, dopóki na świat nie przyszła Madi. Powiedziała, że nie zauważyła żadnych oznak ciąży. Jak przyznała:

Miałam normalną miesiączkę. I przybrałam zaledwie 15 funtów [to ok. 6,8 kg – przyp. red.]

7 sierpnia, w dniu przyjścia Madelyne Blair na świat, młoda mama myślała, że jest po prostu chora. 22-latka opisała to jako dręczący ból i założyła, że ma problemy z trawieniem.

Sheila Darilek, babcia Madi dokładnie pamięta ten dzień:

Włożyłam ją do wanny z ciepłą wodą i wróciłam do swojego gabinetu, by zadzwonić do lekarza. Chciałam poradzić się, czy musimy zadzwonić pod 112.

Niespodziewane narodziny w wannie

Zanim lekarze dotarli, natura przejęła władzę. Jedno parcie i Madi była na świecie. Powitała swoją mamę jasnymi niebieskimi oczami. Jak wspomina mama Brittany i babcia Madi:

Jednocześnie trzymałam telefon bezprzewodowy i zabierałam dziecko od Brittany. Podnoszę ją, a ona jest nadal przymocowana do pępowiny, więc na pewno wyglądało to dość komicznie.

Jej rodzina nazywa ją niespodziewanym błogosławieństwem. Jak powiedziała babcia:

Nie wiedzieliśmy, że [Brittany – przyp. red.] jest w ciąży, więc moje pierwsze słowa brzmiały: „O rany, twój tata cię zabije”

Zarówno chłopak Brittany Darilek, jak i jej ojciec byli zaskoczeni. Jednak obaj równie mocno szczęśliwi.

Źródła: parenting.pl, www.hawaiinewsnow.com
Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować