×

23-latka schudła tyle przed swoim ślubem, że musiała znaleźć nową suknię. Zmiana jest ogromna!

Zbliża się koniec roku, a z nim noworoczne postanowienia. Wiele osób co roku mówi sobie, że to najlepszy czas na zrzucenie wagi i rozpoczęcie regularnych ćwiczeń. Sama należę do osób, które mówią: „W tym roku schudnę”, niestety zawsze brakuje mi motywacji. Na szczęście pewna 23-latka miała ogromną silną wolę i poprzez ćwiczenia, postanowiła całkowicie odmienić swoje życie.

Pochodząca z Walii, Nicole Fielding do niedawna ważyła prawie 100 kilogramów

Do tej pory kobieta nie lubiła gotować, dlatego jadała tylko dania zamówione na wynos. Była też bardzo leniwą osobą i o ćwiczeniach nie myślała zbyt często.
Nawet, gdy jej chłopak postanowił się oświadczyć, to Nicole nie widziała problemu w zakupie odpowiednio dużej sukni ślubnej. Jednak wszystko zmieniło się, gdy urodziła swojego pierwszego synka. Podczas ciąży zmagała się z silnymi bólami pleców oraz problemami zdrowotnymi. Kiedy tylko chłopczyk przyszedł na świat 23-latka postanowiła zmienić swoje codzienne nawyki.

Postanowiła zapisać się na intensywne ćwiczenia i rozpocząć rygorystyczną dietę

Nicole nienawidziła patrzeć na siebie w lustro, gdy tylko widziała swoje ciało chciało jej się płakać. Długo nie chciała zmieniać swojej rutyny, lecz wiedziała, że jeśli dalej będzie tak wyglądać, jej malutki syn wkrótce może stracić matkę.

Moja pewność siebie była bardzo niska, lecz gdy w maju na świat przyszedł mój mały synek, wiedziałam, że to musi się zmienić.

Kobieta rozpoczęła długą walkę i zapisała się do znanego w Wielkiej Brytanii, klubu fitness. Codzienne ćwiczenia i zmiana diety sprawiły, że sukcesywnie gubiła kilogramy. Nicole zaczęła też gotować w domu i jest wielką fanką testowania nowych przepisów. Regularnie biega po 8 kilometrów i dba o swoją figurę. W ponad rok udało jej się zrzucić 40 kg. Taka zmiana spowodowała, że musiała wymienić całą swoją garderobę – ubrania w rozmiarze XL zastąpiła tymi w rozmiarze S!

Utrata tylu kilogramów sprawiła, że Nicole dosłownie „wypadała” ze swojej wcześniejszej sukni ślubnej!

Kobieta kupiła ją zanim rozpoczęła ćwiczenia. Kiedy dokonała zakupu nie myślała, że uda jej się zrzucić tyle kilogramów. Wiedziała, że w tym wielkim dniu nie może pojawić się w za dużej sukni. Dlatego też kupiła drugą – idealnie dopasowaną i podkreślającą jej nową figurę.

Dziś Nicole jest szczęśliwa i z uśmiechem na twarzy patrzy w lustro. Jej postanowieniem na Nowy Rok jest założenie własnego klubu fitness, w którym będzie mogła pomagać innym osobom, zmagającym się z otyłością.

Ta 23-latka jest świetną motywacją i idealnym przykładem, że jeśli czegoś bardzo pragniemy, możemy osiągnąć wszystko! Ja zaczynam ćwiczenia od dziś, a Ty?

Może Cię zainteresować

zamknij