×

Adele bardzo schudła. Piosenkarka tak szczupła jeszcze nigdy nie była!

Adele – gwiazda o niebywałym głosie, która od lat kojarzy nam się z pełnymi kształtami. Tak w jednym zdaniu można opisać wokalistkę, która zdobyła sobie serca milionów słuchaczy na całym świecie. Piosenkarka jest najlepszym przykładem na to, że nie wygląd, a umiejętności wokalne są na rynku muzycznym najważniejsze, dzięki czemu stała się inspiracją dla wielu kobiet. I choć artystka nigdy nie przywiązywała uwagi do swojej wagi (podchodziła do niej z bardzo dużym dystansem), przyszedł czas, że zaczęła chudnąć. Metamorfoza Adele jest naprawdę zadziwiająca!

Tak Adele wyglądała jeszcze parę miesięcy temu:

Najnowsza metamorfoza Adele powala na kolana!

Światowej sławy piosenkarka zrzuciła sporo kilogramów i nie ulega to najmniejszej wątpliwości. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia, które wykonali paparazzi, podczas gdy gwiazda wraz ze swoim przyjacielem (niektórzy twierdzą, że nowym chłopakiem) Paul’em Drayton’em szła na koncert Celine Dion w Londynie.

Po jej twarzy najbardziej widać, że straciła parę kilogramów!

Sekret utraty wagi

Zdaniem brytyjskich mediów sekretem metamorfozy Adel jest rozstanie z mężem. Od tego momentu artystka postanowiła wziąć się za siebie, czego skutki możemy zaobserwować już dzisiaj. Co więcej, Adele czerpie z tego przyjemność. Pilates, który bez dwóch zdań przyczynił się do uzyskania takich efektów, stał się bowiem jej nową pasją. Oczywiście do tego wszystkiego dochodzi odstawienie cukru na bok i krok w stronę zdrowego odżywiania.

Prawda, że wygląda świetnie? Poznalibyście ją na ulicy?

Metamorfoa Adele

Instagram

Z pewnością nie przypomina już młodej Adele z teledysku „Rolling in the Deep”. Od jego wydania minęło już 8 lat!

Może Cię zainteresować

zamknij